Згорите зі мною: У Києві молодик влаштував акт самоспалення в залі ігрових автоматів

У Києві чоловік вирішив влаштувати акт самоспалення. Інцидент стався в залі ігрових автоматів на вул. Попудренка, 9а, у Дарницькому районі, передають Патріоти України.

Вночі 12 листопада молодий чоловік зайшов до приміщення "Лото Золото" з рідиною для розпалювання багаття, облив себе та підпалив.

Зазначається, що чоловік віком близько 25 років також мав намір не тільки звести рахунки з власним життям, але і вбити інших - у цей час в залі знаходились адміністратор та один відвідувач. Так, перед тим, як себе підпалити, неадекват вигукнув: "Зараз ви згорите разом зі мною".

На щастя, охопленого полум'ям самогубця вдалося вчасно врятувати - вогонь загасили. Після цього відразу викликали поліцію та "швидку". Опіки, які отримав потерпілий, виявилися несерйозними.

Джерело: Інформатор

Востаннє бачилися два тижні тому: У родині Ольги Харлан сталося горе

четвер, 2 лютий 2023, 20:00

У родині фехтувальниці Ольги Харлан 1 лютого сталося горе, повідомляють Патріоти України. Як розповіла спортсменка у своєму Instagram, померла близька для неї людина. Пішла з життя її бабуся. Ольга пригадала, що востаннє бачила рідну людину два тижні ...

Боїться повертатися у "високодуховну" РФ: Росіянка Ліннікова ховається в США після "Міс Всесвіту"

четвер, 2 лютий 2023, 19:42

Представниця РФ на "Міс Всесвіту" Анна Ліннікова відмовилася повертатися додому після конкурсу. Росіянка ховається в США і боїться погроз, які їй надсилають, інформують Патріоти України. Ліннікова, яка намагалася подружитися з представницею України Вік...