"Зграя гієн": Оксана Байрак заступилася за Сніжану Єгорову, яка підтримала Путіна

Відома українська режисерка, сценаристка і актриса Оксана Байрак виступила на захист телеведучої Сніжани Єгорової. Днями остання оскандалилася, висловивши свою підтримку президенту Росії Володимиру Путіну. Пост про Єгорову Байрак опублікувавши у своєму Instagram, передають Патріоти України.

На думку сценаристки, всі, хто критикував Єгорову, "загрузли в хворобливих упередженнях" і "культивують одіозне божевілля". Байрак назвала телеведучу "розсудливою людиною" і зазначила, що її просто бояться. "Снєжа, люблю тебе! Ти - найкраща мама на світі! Космічна! Безмірно любляча! Розсудлива!", - написала Байрак.

"Так от, нехай вони гавкаюче хихикають, у своєму бажанні вхопити себе ж за облізлі хвости, все своє нікчемне життя. Вірніше існування. Заздрячи тобі - справжній зірці. Безмірно шкода, тільки, що своєю здобиччю вони вибрали Стаську... Всім - миру і добра", - додала актриса.

Пізніше Байрак вже додала, що виступила на підтримку Єгорової як матері п'ятьох дітей і зазначила, що в її словах не слід шукати політичний підтекст. Нагадаємо, днями телеведуча Сніжана Єгорова зробила скандальну заяву. Вона публічно зізналася у тому, що підтримує політику президента РФ Володимира Путіна.

Одна заява - 10 послуг: У "Дії" запускають велике нововведення для бізнесу

середа, 12 червень 2024, 18:56

На порталі "Дія" запустили нововведення для бізнесу. Це нова комплексна послуга "е-Підприємець", передають Патріоти України з посиланням на віце-прем'єра з цифрової трансформації Михайла Федорова у Telegram та портал "Дія". "е-Підприємець" - це сервіс...

Спочатку ми помітили в тексті...": Знайдено найдавніший запис про дитинство Ісуса

середа, 12 червень 2024, 18:54

Протягом довгого часу вважалося, що найдавніший приклад Євангеліє був створений у 11 столітті. Проте дослідники, вивчаючи папери Гамбурзької державної та університетської бібліотеки, знайшли давньоєгипетський манускрипт із описом чуда, яке Ісус здійсни...