
Трагедія сталася в п'ятницю, 21 травня, повідомляють Патріоти України з посиланням на РІА Новини. 11 робітників загинули в результаті отруєння газом при ремонті очисних споруд в селищі Дмітріадовка під Таганрогом. Ще четверо людей станом на ранок 22 травня перебувають у лікарні.
Вранці дві бригади комунальників відправили на виїзд в Дмітріадовку, де повинні були відкачати стоки з колектора. За попередніми даними, під час аварійно-відновлювальних робіт стався витік сірководню.
За даними адміністрації міста, в реанімації залишаються чотири людини. "Четверо в реанімації, лікарі працюють", - сказали там, додавши, що загроза життю пацієнтів зберігається.За словами губернатора Ростовської області Василя Голубєва, причиною аварії на очисних спорудах стало недотримання техніки безпеки.
В умовах дефіциту кадрів українські роботодавці радикально змінили підходи до найму і почали активно розвивати безбар’єрність. Про це свідчить суттєве збільшення пропозицій про роботу і рівня оплати праці для людей з інвалідністю. . Про це свідчать рез...
36-річна акторка повідомила про офіційні заручини з 37-річним бойфрендом Юрієм Савранським. Пара провела романтичну церемонію за кордоном, на тлі руїн античного храму Аполлона у місті Сіде на півдні Туреччині. Акторка побачила аналогію між своїм кохан...