Згвалтування і тортури в Кагарлику: Колишній чоловік потерпілої розкрив несподівані деталі

Колишнього чоловіка дівчини, яку побили і згвалтували у відділенні поліції Кагарлика Київської області, хотіли зробити підозрюваним у справі про пограбування магазину.Олександр Пономаренко розповів ТСН, що його також викликали на допит в той вечір, Патріоти України.

"Я їздив до райвідділу, мене звали ввечері до відділку, але я йому (Миколі Кузіву) сказав – якщо треба мене допитувати, викликайте вранці, я візьму людей, які знають, де я був, і підтвердять, що ніяких магазинів не було", – зазначив він.

Пономаренко уточнив, що він спілкувався з другим потерпілим, а також водієм Михайлом, який підвозив Нелю до відділення поліції.

"Цей пацан, який був в райвідділі (другий потерпілий), говорить, що над ним так знущалися в райвідділі, так били, що він готовий був у всьому зізнатися і все сказати. Його викликали на допит і, як я зрозумів, його там змусили сказати, що нібито під час злочину були він, Неля і я", – зазначив він.

Також колишній чоловік Нелі підкреслив, що спілкувався з нею після події і він готовий брати участь в процесі. За його словами, дівчині зараз важко про говорити про все. Щодо водія, то той розповів Пономаренку, що не знав про жорстокість, яка відбуватиметься.

Резонанс тижня. У Києві у вбиральні ресторану знайшли мертву напівроздягнену дівчину (фото)

субота, 28 листопад 2020, 2:00

У Голосіївському районі Києва в одному з ресторанів знайшли мертву напівроздягнену дівчину, інформують Патріоти України. Як повідомляє видання "Вартові Еспресо" в Telegram, тіло знайшли в неділю, 22 листопада, у вбиральні ресторану, який розташований у...

Хіти тижня. "Філігранна робота!": Крадійка із Запоріжжя підкорює мережу (відео)

субота, 28 листопад 2020, 1:00

Жінка не просто вкрала і пішла, ні, вона постаралася. У Запоріжжі жінка зайшла в кав'ярню і вкрала антисептик і миючий засіб для підлог. Відео опублікувала в Facebook Яна Каррілло, передають Патріоти України.