Згвалтування і тортури в Кагарлику: Колишній чоловік потерпілої розкрив несподівані деталі

Колишнього чоловіка дівчини, яку побили і згвалтували у відділенні поліції Кагарлика Київської області, хотіли зробити підозрюваним у справі про пограбування магазину.Олександр Пономаренко розповів ТСН, що його також викликали на допит в той вечір, Патріоти України.

"Я їздив до райвідділу, мене звали ввечері до відділку, але я йому (Миколі Кузіву) сказав – якщо треба мене допитувати, викликайте вранці, я візьму людей, які знають, де я був, і підтвердять, що ніяких магазинів не було", – зазначив він.

Пономаренко уточнив, що він спілкувався з другим потерпілим, а також водієм Михайлом, який підвозив Нелю до відділення поліції.

"Цей пацан, який був в райвідділі (другий потерпілий), говорить, що над ним так знущалися в райвідділі, так били, що він готовий був у всьому зізнатися і все сказати. Його викликали на допит і, як я зрозумів, його там змусили сказати, що нібито під час злочину були він, Неля і я", – зазначив він.

Також колишній чоловік Нелі підкреслив, що спілкувався з нею після події і він готовий брати участь в процесі. За його словами, дівчині зараз важко про говорити про все. Щодо водія, то той розповів Пономаренку, що не знав про жорстокість, яка відбуватиметься.

Борт із пораненими захисниками України прилетів до Києва, потрібна допомога, - волонтер

четвер, 4 березень 2021, 21:36

Волонтерка Наталія Юсупова збирає допомогу для поранених захисників України, яких доставили в столичний госпіталь. Про це повідомила Наталія Юсупова у фейсбуці, зазначають Патріоти України. . "До Києва прилетів борт з пораненими воїнами. За кілька днів...

Вибір зробила свідомо: Ілона Гвоздьова розповіла, чому відмовилася виступати з Винником на "Танцях з зірками"

четвер, 4 березень 2021, 21:15

Продюсери проєкту хотіли поставити артиста в пару з Ілоною Гвоздьовою, однак тоді вона вирішила виступати з Володимиром Остапчуком. Хореографиня Ілона Гвоздьова кілька років підкорювала паркет "Танців з зірками" з найвідомішими чоловіками України. У 3 ...