Жага до життя: Житель блокадного Маріуполя п'ять днів йшов пішки із собакою у Запоріжжя (фото)

Мешканець заблокованого російськими військами Маріуполя п'ять днів пішки йшов до Запоріжжя. Відстань між населеними пунктами понад 225 км, передають Патріоти України.

Разом із собою з практично знищеного Росією міста він узяв собаку Жужу та ручний візок. Героїчну історію українця розповіла у Facebook волонтерка Маша Українська.

Чоловік прийшов до запорізького центру для біженців у середу, 27 квітня. За її словами, він йшов під обстрілами і між мінами, щоб врятувати себе та собаку від російської окупації та бути на безпечній території України.

Не та карма? Московський кухар впав у величезну каструлю з українським борщем, котрий ледве зняли з вогню

субота, 10 червень 2023, 7:07

Коли страва була готова, кухар разом із колегою взявся за каструлю, щоб забрати її з вогню та перенести у інше місце. Кухар закладу харчування одного з ТРЦ Москви готував борщ у великій каструлі, аж раптом послизнувся та впав у нього. Про це у неділю, ...

Перекази з карток українців перевіряють: Чи можуть заблокувати картку за зарплату в конверті і що потрібно знати

субота, 10 червень 2023, 6:58

В Україні всі банки мають проводити фінансовий моніторинг своїх клієнтів. Незначні суми, які властиві клієнту, не блокуватимуть. Однак якщо клієнт проводить незвичайну операцію, щодня отримує та відправляє гроші, часто оперує готівкою, або отримує чи в...