Жах жінок та дітей від крові та смертельних криків ігнорували: У Дніпрі "гості з Африки" привселюдно різали нещасних кіз на міському пляжі

Можливо тепер деяким громадянам України стане зрозуміліше, чому в якісь Швеції обмежують право на приготування шашлику, чи деінде в Європі на вилов і приготування на березі риби

У Дніпрі поліція затримала 11 громадян Нігерії, які влаштували на міському пляжі фуршет з козами на рожні. Перелякані відпочивальники почули дикі крики та викликали поліцію, повідомляють Патріоти України з посиланням на сюжет ТСН.

На міському пляжі Дніпра компанія з 11 нігерійців різала живих кіз, а потім смажила їх на рожні. Гучне гуляння супроводжувалося криками тварин, на які відреагували відпочивальники. Вони викликали поліцію і на момент приїзду правоохоронців, три кози вже смажилися на вогні.

Іноземці не розуміли, чим викликали гнів людей і чому їх затримала поліція. Пояснили, що влаштували свято для своєї матері, у якої день народження.

"На місці знаходиться 11 громадян Нігерії. Вони пояснили, що в одного з них сьогодні у матері день народження, тому вирішили зазначених кіз приготувати на честь свята. Вони студенти вищих навчальних закладів Дніпра: медична академія, Альфреда Нобеля, металургійної академії", - повідомили в поліції.

Варто відзначити, що мама у святковій трапезі не брала участь. А всіх учасників забрали у відділення і зараз їх допитують поліцейські. Всім затриманим від 18 до 24 років.

Живих кіз вони не крали, а купили в сусідньому селі. Міський пляж для проведення свята різунам сподобався, оскільки там мальовнича місцевість. Врятувати від показової смерті поліція встигла тільки одну тварину.

Іноземців після бесіди відпустили. На цей момент вирішується питання про покарання. Згідно із законом, готувати на багатті тварин не заборонено. Однак спосіб і місце можуть потягнути на статтю про жорстоке поводження з тваринами або про хуліганство.

У соціальних мережах припустили, що жителі Нігерії виконували якийсь древній ритуал.

З архіву ПУ. Навпроти церкви: Парочка на Закарпатті зайнялася сексом, стоячи серед вулиці (відео 16+)

четвер, 5 серпень 2021, 23:30

Чоловік і жінка, очевидно, були нетверезі. У Хусті Закарпатської області пара зайнялася сексом, притулившись до будівлі місцевої ветаптеки, що навпроти церкви, передають Патріоти України 5 серпня 2020 року. Жвава траса і купа свідків поряд парочку не б...

З архіву ПУ. Біля Хортиці з глибин води дістали унікальну історичну знахідку (фото)

четвер, 5 серпень 2021, 23:05

Пам'ятка вже піддалася розграбуванню, але вчені знайшли ще цікаво багатих артефактів. Українська гідроархеологічна експедиція Хортицького заповідника виявила в гирлі Дніпра затонулий корабель, побудований приблизно в 16 столітті. Про це влітку 2018 рок...