Жахлива розплата за красу: Реперка збільшила сідниці і померла (фото)

43-річна бразильська реп-виконавиця Фернанда Родрігес, відома як Mc Atrevida, померла після невдалої операції зі збільшення сідниць, передають Патріоти України.

Співачка перенесла процедуру ліполіфтінг в одній з клінік Ріо-де-Жанейро, під час якої лікарі перекачали їй зайвий жир зі спини в сідниці.

За операцію Родрігес заплатила 580 доларів. Через два дні після після процедури реперка відчула нестерпний біль у спині. Швидка доставила жінку в реанімаційне відділення однієї з лікарень Ріо-де-Жанейро.

Через добу співачка померла. За словами медиків, це сталося через сепсис. Під час естетичної процедури пластичний хірург змішав жир з "чужорідною субстанцією". Пізніше з'ясувалося, що кілька місяців тому клініка була позбавлена ліцензії. Але вона продовжувала працювати, незважаючи на заборону.

От така злободенна "Колиханка" для малечі: У Білорусі на держТБ розіграли з ляльками "повалення Лукашенка" (відео)

субота, 26 вересень 2020, 8:12

Тиран не здатний зачистити своїми карателями народ, що більше не хоче миритися з його пануванням. Ляпас з наче підконтрольного телебачення як свідоцтво і мобілізуючий фактор. У Білорусі на ТБ показали лялькову виставу, де завуальовано розіграли ситуаці...

Резонанс тижня. Допускають вбивство: У Росії трагічно загинула дочка зірки фільму "Місце зустрічі змінити не можна" (фото)

субота, 26 вересень 2020, 4:00

У Москві (РФ) загинула дочка Заслуженого артиста Росії, актора, відомого за фільмами "Місце зустрічі змінити не можна", "Як гартувалася сталь" і "Ати-бати, йшли солдати..." Володимира Конкіна - Софія. Їй було 32 роки, передають Патріоти України. Софія ...