За даними поліції, щонайменше 15 робітників розчавили на смерть вантажівкою в Індії, коли ті спали біля дороги. Глава місцевої поліції Варадбхай Пател заявив, що аварія сталася рано вранці біля села в індійському штаті Гуджарат. Про це пише Аljazeera, передають Патріоти України.
Самоскид наїхав на сплячих робітників, у результаті чого на місці події загинули 12 людей. 8 поранених були доставлені в лікарню, де ще троє померли. Серед загиблих дівчинка, 8 жінок і 6 чоловіків.
За словами Пателя, водій втратив контроль над керуванням автом після того, як наїхав на цукрову тростину, що звисала з трактора, що рухався в протилежному напрямку. Водій не впорався з керуванням і з'їхав з дороги, задавивши сплячих на узбіччі робітників.
Прем'єр Індії Нарендра Моді висловив співчуття і оголосив про компенсації сім'ям загиблих і пораненим. Гуджарат - рідний штат Моді.
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...