Жахливі будні скреп: У Росії школярки змусили ровесницю випити брудну воду з калюжі (відео знущань)

У російському місті Бійську, що розташовується в Алтайському краї, дві школярки змусили свою ровесницю пити воду з калюжі. Відомо, що потерпілій - 15 років. Відео з інцидентом потрапило на відео та отримало неабиякий резонанс, повідомляють Патріоти України.

Цілком імовірно, що конфлікт виник через те, жертва нападу нібито розпускала чутки й скаржилася вчителям, а також відбила хлопця в однієї з її кривдниць. Також є версія, що школярка могла висловлювати погрози у бік сестри однієї зі зловмисниць.

На кадрах, що потрапили у мережу видно, як дівчина стоїть на колінах перед калюжею, а її ровесниці водночас наказують її нахилитися обличчям і випити воду з калюжі. У підсумку та за сльозами на очах все ж виконує таке образливе прохання – набирає ротом брудну воду та її випльовує. Але на цьому дівчата не заспокоюються та наказують їй "втопитися".

Концерт закінчено? Давай ще, непомітно. Можу допомогти... Обличчям туди втопись, поки я сама тебе туди не запечатала, - говорить на відео одна з мучительок.

Зауважимо, дівчата все ж розуміють, що чинять протиправні дії, оскільки коментуючи те, що відбувається, все ж побоюються, що їх побачать.

Інцидентом уже зацікавилося управління Слідчого комітету РФ у Алтайському краї та розпочало відповідну перевірку. За її результатами має бути встановлено причини та умови, що сприяють вчиненню неповнолітніми протиправних дій. Крім того, має бути ухвалено процесуальне рішення. В даний час з'ясовуються обставини події, а також інші можливі епізоди протиправної діяльності відносно потерпілої.

Особу потерпілої вже встановлено. ЗМІ пишуть, що її ім’я – Ірина. Наразі слідчі з'ясовують обставини події, а також чи відбувалися інші подібні випадки знущань щодо дівчини.

Водночас у одній із соцмереж на підтримку жертви насилля створили групу, у якій багато хто підтримує дівчину та встає на її бік. Сама потерпіла на своїй сторінці написала, що зрозуміла, у світі – більше добра, ніж зла та подякувала всім, хто їй співчуває.

Нещодавно схожий випадок трапився в іншому російському місті – Калінінграді. Тут в одному з місцевих дитсадків завідувачка закладу поставила дитину на коліна та змусила її цілувати землю.

З архіву ПУ. Господиням на замітку: Голодна кутя і не тільки - що треба готувати на Водохресний Святвечір

субота, 18 січень 2020, 5:45

Увечері 18 січня українці святкують другий Святвечір, "Голодну кутю" або Водохресний Святвечір. У цей день прийнято постити, тому святкова вечеря повинна складатися з пісних страв непарної кількості. Головною прикрасою столу є пісна кутя, яку в народі ...

Резонанс тижня. "Допомагала хворим і обожнювала племінницю": Якою була загибла українська стюардеса

субота, 18 січень 2020, 1:00

Вчителька Ірина Карюхіна розповіла про загиблу Катю Статник та її сім'ю. Вранці, 8 січня, неподалік від Тегерана розбився літак Boeing-737 української авіакомпанії МАУ. Всі 176 осіб, які перебували на його борту, загинули. Більшість пасажирів - іранськ...