Жахливий підсумок: ООН представила звіт щодо вибуху у Бейруті

Майже 180 жертв і зруйноване місто: ООН представила звіт щодо Бейруту

В результаті вибуху в Бейруті (Ліван) загинуло 178 осіб і близько 6 000 отримали поранення. Вибух зруйнував столицю і змусив уряд піти у відставку. Про це йдеться в звіті агентства ООН з гуманітарних питань, повідомляють Патріоти України з посиланням на Al Arabiya.

За даними ООН, крім вищевказаних жертв, ще не менше 30 осіб пропали безвісти.

У результаті вибуху пошкоджено 6 лікарень, а не 3, а також більше 20 дрібних клінік в різних районах Бейрута.

"Попередня експрес-оцінка в радіусі 15 км від вибуху виявила, що з 55 медичних установ тільки половина повністю функціонує, а близько 40% отримали від помірних до серйозних пошкоджень і потребують відновлення", - йдеться у звіті.

Крім того, пошкоджено близько 120 шкіл, в яких навчаються близько 50 000 учнів. Більше тисячі з майже 50 000 житлових будинків теж серйозно постраждали. Загалом пошкоджено квартири понад 170 000 жителів столиці Лівану.

Незважаючи на пошкодження елеваторів в порту, дефіциту продовольства не очікується. На сьогодні порт Бейрута завантажений на 30%, а порт Тріполі на півночі країни - на 70%. Це дозволяє продовжувати доставку продуктів харчування та товарів. Світова продовольча програма ООН доставить тримісячний запас борошна і зерна.

Хіти тижня. Тримайся, Лію! Хвора на коронавірус Ахеджакова хотіла втекти з лікарні, бо не могла дивитися у палаті на нескінчену путінську телепропаганду

субота, 23 січень 2021, 4:00

Російська журналістка Олена Риковцева повідомила, що артистку Лію Ахеджакову виписали з московської лікарні, де вона проходила лікування. Відзначимо, що раніше в ЗМІ з'являлася інформація про госпіталізацію жінки, але пізніше вона її спростувала. Як ви...

Хіти тижня. От-така от медицина..: В одеській лікарні після накладення гіпсу жінка змушена була поповзом діставатися до виходу з лікарні (відео)

субота, 23 січень 2021, 1:00

Як видно з відео, медперсоналу взагалі немає ніякого діла до людини, ща повзе коридором медичного закладу. «А що мені залишається робити? Якщо у мене іншого виходу немає», - каже жінка. «Не відомо, як жінка добиралася далі - на таксі, громадському тран...