Жахливий підсумок: ООН представила звіт щодо вибуху у Бейруті

Майже 180 жертв і зруйноване місто: ООН представила звіт щодо Бейруту

В результаті вибуху в Бейруті (Ліван) загинуло 178 осіб і близько 6 000 отримали поранення. Вибух зруйнував столицю і змусив уряд піти у відставку. Про це йдеться в звіті агентства ООН з гуманітарних питань, повідомляють Патріоти України з посиланням на Al Arabiya.

За даними ООН, крім вищевказаних жертв, ще не менше 30 осіб пропали безвісти.

У результаті вибуху пошкоджено 6 лікарень, а не 3, а також більше 20 дрібних клінік в різних районах Бейрута.

"Попередня експрес-оцінка в радіусі 15 км від вибуху виявила, що з 55 медичних установ тільки половина повністю функціонує, а близько 40% отримали від помірних до серйозних пошкоджень і потребують відновлення", - йдеться у звіті.

Крім того, пошкоджено близько 120 шкіл, в яких навчаються близько 50 000 учнів. Більше тисячі з майже 50 000 житлових будинків теж серйозно постраждали. Загалом пошкоджено квартири понад 170 000 жителів столиці Лівану.

Незважаючи на пошкодження елеваторів в порту, дефіциту продовольства не очікується. На сьогодні порт Бейрута завантажений на 30%, а порт Тріполі на півночі країни - на 70%. Це дозволяє продовжувати доставку продуктів харчування та товарів. Світова продовольча програма ООН доставить тримісячний запас борошна і зерна.

"Рухає руками і ногами": Екс-в'язень Кремля Балух прийшов до тями після важкого побиття і коми

четвер, 1 жовтень 2020, 19:58

Колишній політв'язень Кремля, кримчанин Володимир Балух, який після побиття в Києві, перебував у медикаментозному сні, прийшов до тями. Про це у Facebook повідомила народна депутатка від Європейської солідарності Ірина Геращенко, інформують Патріоти Ук...

"Реагує, як чоловік": Тіна Кароль розповіла про реакцію сина на появу сестрички (відео)

четвер, 1 жовтень 2020, 19:45

За словами співачки, вона обговорює серйозні теми з сином, дає йому можливість висловитися і прислухається до його думки. Популярна співачка Тіна Кароль, яка заявила про готовність усиновити дитину, розповіла про реакцію 11-річного сина Веніаміна на мо...