Жарт природи виглядає дуже гарно: Фотограф відшукав унікального жовтого пінгвіна, і обидва прославилися

Перебуваючи в експедиції на островах Південної Атлантики, бельгійський фотограф-натураліст Ів Адамс, помітив серед тисяч пінгвінів одного дуже незвичайного. Він сильно виділявся на тлі своїх родичів, і це не дивно, адже таких особин можна зустріти вкрай рідко, повідомляють Патріоти України.

"Я відразу зрозумів, що перед об'єктивом у мене особливий птах", - розповів Ів виданню Mirror. По-перше, на тілі пінгвіна не було жодної чорної ворсинки. По-друге, він був жовтим. Так-так, жовтий пінгвін. І, як пише видання, це не особливе забарвлення або наслідки забруднення природи, а генетична мутація.

Фотографію натураліст зробив ще в 2019 році, але опублікував лише в 2021-му. Знімок одразу ж розійшовся виданнями та соцмережами, де викликав масу дискусій - спершу багато хто навіть не повірив, що таке забарвлення пінгвінів взагалі можливе.

Як виявилося, пінгвіни дійсно можуть ставати жовтими через генетичну мутацію - вчені звуть її ізабелленізмом. Вона забарвлює їх пір'я та шкіру в жовтий або світло-сірий колір, при цьому ніяк інакше на життя тварин не впливає.

Найчастіше підроблюють купюри номіналом 200, 500 та 1000 гривень: Банкіри докладно розповіли, як виявити фальшиву - 20 основних ознак (відео)

понеділок, 27 вересень 2021, 0:06

Підроблені купюри в Україні зустрічаються досить часто, і шахраї зазвичай використовують банкноти великого номіналу – 100, 200 і 500 гривень. Як зазначають у Національному банку України, найчастіше підробляють купюру номіналом у 200 гривень зразка 2017...

З архіву ПУ. Свято Воздвиження: Що не можна робити в цей день

неділя, 26 вересень 2021, 23:55

На згадку про хресні страждання Спасителя на Воздвиження дотримується суворого одноденного посту. 27 вересня православні та греко-католики відзначать одне з 12 найбільших свят у році - Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього. Воно присвя...