Жартував, що поїде на ці гроші відпочивати: Із сейфу прокурора зникло понад 100 тис. євро, вилучених під час обшуку

Із сейфу зберігання речових доказів Голосіївської окружної прокуратури начебто зникло 101,25 тисячі євро, які раніше були конфісковані під час обшуків у справі ТОВ “Медінова”. Водночас на робочому місці перестав з'являтися прокурор Володимир Вінніков, який веде цю справу. Про це повідомив один із співзасновників громадського руху “Маніфест42”, президент Всеукраїнського об'єднання роботодавців легкої промисловості Олександр Соколовський, передають Патріоти України.

За його словами, 9 серпня 2023 року прокурор Голосіївської окружної прокуратури Володимир Вінніков безпосередньо брав участь у обшуках, які відбулись в офісі, помешканнях власника, працівників та партнерів компанії “Медінова”. “Під час обшуку у будинку одного з партнерів знаходять гроші — 101 250 євро. Їх вилучають”, - повідомив Соколовський у своєму дописі.

При цьому він зауважив, що до протоколу обшуку додана заява, в якій вказується, що прокурор під час процесуальних дій “жартував”, що на вилучені гроші поїде відпочивати, а в травні 2024 року при передачі справи з прокуратури в НАБУ в сейфі з речовими доказами цих грошей не виявилося.

“Зникнення 101250 євро з сейфу зберігання речових доказів зафіксовано і одночасно на своєму робочому місці в Голосіївській прокуратурі перестав з’являтися прокурор Вінніков, який веде справу “Медінови”. Де “відпочиває” прокурор і куди поділися вилучені як річдоки (але не конфісковані!) гроші керівництво Голосіївської прокуратури не знає”, - стверджує Соколовський.

За його словами, постраждалий - засновник ТОВ “Медінова” Віктор Московченко - для захисту своїх конституційних прав на підприємницьку діяльність вирішив винести цю ситуацію в публічну площину.

Олександр Соколовський також нагадав, що громадський рух “Маніфест 42”, який контролює цю справу, створений для захисту 42 статті Конституції, яка гарантує право на підприємницьку діяльність.

Настає момент, коли "розумієш, що маєш вчиняти, як справжній чоловік": Відомий український артист в свої 43 роки іде на фронт добровольцем

середа, 24 липень 2024, 9:20

Треба битись за рідний Харків, каже музикант. Лідер гурту "Корупція" та волонтер Міша Крупін планує мобілізуватися. У своєму Instagram артист зазначив, що вже проходить ВЛК. У мережі X співак додав, що є добровольцем, зазначають Патріоти України. . Ди...

Не дивно, що помер зовсім молодим. Науковці відтворили зовнішній вигляд Тутанхомона. Цей фараон виявився страшним інвалідом від народження через регулярний інцест предків (фото)

середа, 24 липень 2024, 8:22

Тутанхамон — один із найвідоміших фараонів Стародавнього Єгипту, який зійшов на престол, коли йому було лише 9 років, нагадують Патріоти України. Йому поклонялися як богоподібній істоті понад три тисячоліття тому, і поховали так само розкішно: у багато...