
В окупованій Горлівці Донецької області з'явилися в продажу цукерки у вигляді бойових гранат. Про це повідомляють в соцмережах обурені місцеві жителі, передають Патріоти України.
Фотографію льодяників- «гранат» користувачі виклали на сторінку акаунта Nova Gorlivka, натякнувши, що ідея створення цукерок такої форми явно виходить з путінської пропаганди мілітаризації. Автор поста нагадав також про те, що днями в Горлівці підірвався на гранаті чоловік, який відпочивав біля озера.

Що стосується згаданого нещасного випадку, то він стався 15 червня в Горлівці в районі Пятівського ставка. Мирний житель підірвався на невстановленому вибуховому пристрої. Про це повідомили в соціальних мережах. За словами його друзів, він відійшов до кущів і там пролунав вибух. Чоловік отримав травму, несумісну з життям. На сайтах окупантів в зведеннях кримінальної хроніки цю інформацію підтвердили.
«Бедные дети»;
«Нужно все это скупить, начинить взрывчаткой и оркам в часть привезти»;
«Ну, хоть бы кто о безопасности детей подумал! Как им теперь объяснять, что гранаты -это опасно, если их можно есть? Вот уже уроды с больной фантазией»;
«Конфеты для маньяков»;
«Ждем тортиков в виде бомб. Ну, в РФ детям коляски в виде танков же делают и малышню с ног до головы обернули в камуфляж. Значит, у нас (на оккупированных территориях. — Авт.) пойдут дальше: начнут производить для ребятни горшки-торпеды».
Як Карпати, так і Одеса – напрямки-лідери для літнього відпочинку. Це спонукає реагувати і ринок праці – щоліта сектор сезонної роботи тут очікувано активізується. Найзатребуванішими вакансіями літа-2026 є продавець, водій та вантажник, хоча південь ни...
Українці мають щомісяця передавати покази лічильника електроенергії, навіть якщо тимчасово не проживають у квартирі чи будинку або взагалі не користуються електрикою. У разі відсутності змін слід надавати ті самі цифри, що й попереднього місяця. Якщо ц...