"Ждем новых сюрпризов": У школі на окупованому Донбасі помітили щурів (фото)

Це не ручні щури з живого куточка, а справжні сірі, які можуть переносити багато небезпечних хвороб і псувати особисті речі.

В одній зі шкіл окупованої Макіївки помітили щурів, вони живуть в роздягальні. Фото з'явилося в спільноті "Чорний список. Макіївка" в "Вконтакте", передають Патріоти України.

Це не ручні щури з живого куточка, а справжні сірі, які можуть переносити багато небезпечних хвороб і псувати особисті речі. Фото одного з гризунів увічнив один з учнів, на знімку, також видно обдерті стіни і опалювальні труби.

"В одній з Макіївських шкіл мешкають такі "гості". Чекаємо нових сюрпризів від МОУ №50 Анон", "Звичайна шкільна роздягальня, батареї є на те і спасибі", "А крім мишки все норм? Стіна, підлога, батарея", "Це не гості, це корінні жителі", - пишуть жителі Макіївки в коментарях.

Люди перелякалися не на жарт: В Україні стався землетрус магнітудою 4,3

четвер, 23 вересень 2021, 10:22

У четвер, 23 вересня, в Україні рано вранці стався землетрус. Сила підземних поштовхів склала 4,3 бала за шкалою Ріхтера, передають Патріоти України з посиланням Німецький науково-дослідний центр геологічних наук (GFZ). Підземні поштовхи відчувалися в...

Від сильних заморозків до відлиги: Синоптик розповіла, якою буде зима 2021-2022 в Україні

четвер, 23 вересень 2021, 9:59

Глобальне потепління не може скасувати зміну сезонів, тому холодні зими в Україні не зникнуть. Зокрема, зима 2021-2022 характеризуватиметься перепадом температур, розповіла завідувачка відділу кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів в українс...