Жебракував у 1990-ті на батьківщині Путіна: Дворазовий олімпійський чемпіон Плющенко розповів про кошмари дитинства

Дворазовий олімпійський чемпіоном з фігурного катання росіянин Євген Плющенко, відомий своєю підтримкою Володимира Путіна, згадав важке дитинство в Санкт-Петербурзі, коли йому доводилося здавати порожні пляшки, щоб заробити гроші на зйомну квартиру і їжу, повідомляють Патріоти України.

За словами знаменитого спортсмена, в 1993 році він хлопчиськом приїхав з Волгограда в Санкт-Петербург. Спочатку один - без батьків. Пізніше в Пітер перебралася і мама Тетяна, а батько Віктор залишився в Волгограді.

«Он работал на трех работах, чтобы нас прокормить, — розповів 38-річний Євген Плющенко в інтерв'ю журналу Tatler. — Мы с мамой сняли комнату в коммунальной квартире с пятью соседями. Комнатка была очень маленькая: помещался диванчик и одна раскладушка, стоял маленький стол, один стул и шкаф тоже небольшой. За стеной жил человек, который каждый день напивался. А стенка между нашими комнатами была из картона. И вот он ее постоянно пробивал к нам. Зато жить там было удобно: до дворца спорта «Юбилейный» буквально пять минут.

На следующей квартире были крысы. Вечерами выползали: мы жили на втором этаже. Гигантские твари, ужас! Приехал к нам батя, посмотрел и сказал: «Я вам сейчас мышеловки поставлю». Не было тогда возможности нас оттуда забрать. Батя старался как мог.

Родители, кстати, чуть не продали в Волгограде все. Тогда можно было продать там квартиру, гараж и дачу и купить на эти деньги в Питере комнату в коммунальной квартире. Мне было 12 лет, но я сказал: «Ни в коем случае этого не делайте. Если у меня не получится, где мы будем жить и что будем делать? Так хоть в Волгоград вернемся».

Тяжелое было время. Мы с мамой собирали бутылки. Она стеснялась этого очень, я говорил: «Мама, постой, я сейчас сам сбегаю». Шли на тренировку или с тренировки и собирали бутылки".

Зазначимо, що мати Євгена Плющенка Тетяна померла від раку в 2015 році у віці 58 років. Щоб встигнути на похорон, фігуристові довелося перервати гастролі в Японії і терміново повернутися в Росію.

У шлюбі з відомим продюсером Яною Рудковською Плющенко виховує 8-річного Олександра та Арсенія, якого в жовтні 2020 го народила фігуристові сурогатна мати.


З архіву ПУ. Зіркова російська сепаратистка опублікувала фото з "Борисполя": Українські прикордонники відреагували на скандал

п’ятниця, 26 лютий 2021, 20:00

На фото співачка сидить за столиком з пропагандистським журналістом LIFE Семеном Пеговим і членом НВФ Ахрою Авідзбою. Скандально відома відвідинами ОРДЛО російська співачка Чичеріна в соцмережі опублікувала фотографію, нібито зроблену в міжнародному ае...

Хіти тижня. Над проектом працювали десятки фахівців різного гатунку: ​В Україні відтворили справжнє обличчя великого князя київського Ярослава Мудрого

п’ятниця, 26 лютий 2021, 18:00

Майже 100 років тому Академік Герасимов розробив першу технологію відтворення обличчя за черепом. Однак метод був ще далекий від досконалості, і багато залежало від уявлення реконструктора. Не дивно, що з київського князя ліпили типового московита. Нез...