Жебракував у 1990-ті на батьківщині Путіна: Дворазовий олімпійський чемпіон Плющенко розповів про кошмари дитинства

Дворазовий олімпійський чемпіоном з фігурного катання росіянин Євген Плющенко, відомий своєю підтримкою Володимира Путіна, згадав важке дитинство в Санкт-Петербурзі, коли йому доводилося здавати порожні пляшки, щоб заробити гроші на зйомну квартиру і їжу, повідомляють Патріоти України.

За словами знаменитого спортсмена, в 1993 році він хлопчиськом приїхав з Волгограда в Санкт-Петербург. Спочатку один - без батьків. Пізніше в Пітер перебралася і мама Тетяна, а батько Віктор залишився в Волгограді.

«Он работал на трех работах, чтобы нас прокормить, — розповів 38-річний Євген Плющенко в інтерв'ю журналу Tatler. — Мы с мамой сняли комнату в коммунальной квартире с пятью соседями. Комнатка была очень маленькая: помещался диванчик и одна раскладушка, стоял маленький стол, один стул и шкаф тоже небольшой. За стеной жил человек, который каждый день напивался. А стенка между нашими комнатами была из картона. И вот он ее постоянно пробивал к нам. Зато жить там было удобно: до дворца спорта «Юбилейный» буквально пять минут.

На следующей квартире были крысы. Вечерами выползали: мы жили на втором этаже. Гигантские твари, ужас! Приехал к нам батя, посмотрел и сказал: «Я вам сейчас мышеловки поставлю». Не было тогда возможности нас оттуда забрать. Батя старался как мог.

Родители, кстати, чуть не продали в Волгограде все. Тогда можно было продать там квартиру, гараж и дачу и купить на эти деньги в Питере комнату в коммунальной квартире. Мне было 12 лет, но я сказал: «Ни в коем случае этого не делайте. Если у меня не получится, где мы будем жить и что будем делать? Так хоть в Волгоград вернемся».

Тяжелое было время. Мы с мамой собирали бутылки. Она стеснялась этого очень, я говорил: «Мама, постой, я сейчас сам сбегаю». Шли на тренировку или с тренировки и собирали бутылки".

Зазначимо, що мати Євгена Плющенка Тетяна померла від раку в 2015 році у віці 58 років. Щоб встигнути на похорон, фігуристові довелося перервати гастролі в Японії і терміново повернутися в Росію.

У шлюбі з відомим продюсером Яною Рудковською Плющенко виховує 8-річного Олександра та Арсенія, якого в жовтні 2020 го народила фігуристові сурогатна мати.


З архіву ПУ. Як жили солдати Гітлера в останні дні Другої світової війни: Опубліковано архівні фото

вівторок, 22 червень 2021, 1:00

У мережі опубліковано рідкісні фото німецької армії, зроблені в останні дні Другої світової війни. Знімки з'явилися в книзі письменника Ханса Зайдлера "Образи війни: поразка Гітлера на Західному фронті 1944-1945 років", повідомляють Патріоти України. Н...

Євро-2020: Фінляндія програла Бельгії та подарувала шанс Україні на вихід з групи

вівторок, 22 червень 2021, 0:31

У понеділок, 21 червня, поєдинками в Санкт-Петербурзі та Копенгагені завершився груповий етап для команд квартету В чемпіонату Європи з футболу, зазначають Патріоти України. . Євро-2020. Група В. 3-й тур . Фінляндія — Бельгія — 0:2 . Голи: Градецькі...