Жертв більше! Мешканці Китаю заявили, що коронавірус вбив 42 тисяч осіб в Ухані

Мешканці китайського Уханю, який був епіцентром поширення коронавірусу COVID-19, вважають, що кількість смертей набагато більше показника, заявленого владою. Вони підрахували, що вірус забрав життя 42 тисяч осіб. За офіційними даними жертвами COVID-19 стали 3,3 тисячі і більше 81 тисячі заразилися, передають Патріоти України.

За словами мешканців Уханю, кожен день по 500 урн з прахом померлих від коронавірусу сім похоронних бюро міста роздавали скорботним сім'ям. Це означає, що прах 3 500 осіб віддавали рідним кожні 24 години.

У Ханькоу, Учан і Ханьян влада розповідала скорботним сім'ям, що вони отримають прах рідних до 5 квітня, дати свята Цін Мін, коли люди доглядають за могилами своїх предків. Таким чином 42 тисячі урн можуть бути роздані протягом цих 12 днів.

Хіти тижня. "Скважины есть, а воды в них нет. Водохранилищу в Алуштинском регионе пришел зверек… пушной… очень пушной", - Кримський бандерівець (фото)

субота, 6 червень 2020, 0:35

"По стопам Гитлера: российские оккупанты провели четыре обыска у "Свидетелей Иеговы" в Керчи, в результате чего задержали, по меньшей мере, одного верующего, в отношении которого возбуждено уголовное дело по "экстремистской" статье", - пише у своєму бл...

Зводить смертність до нуля: Нідерландські вчені розповіли, який вітамін може допомогти в лікуванні коронавірусу

п’ятниця, 5 червень 2020, 23:52

Роб Янссен, який працює над дослідженням, в світлі первинних результатів закликав збільшити вживання вітаміну К в розумних дозах. Учені з Нідерландів встановили зв’язок між дефіцитом вітаміну К і смертністю від COVID-19, повідомляють Патріоти України. ...