Жертв було кілька десятків: У будинку експоліцейського виявили "кладовище" з тілами вбитих жінок (фото, відео)

У Сальвадорі під час обшуку будинку колишнього поліцейського виявили кілька ям із тілами вбитих людей. Здебільшого жертвами були жінки, повідомляють Патріоти України.

На моторошну знахідку поліція натрапила в рамках розслідування справи про вбивство доньки й матері, у якому підозрювали експравоохоронця.

Почувши про страшну знахідку, до поліції почали приходити родичі жінок і дівчат, яких вважають зниклими безвісти. Прокурори припускають, що в будинку експравоохоронця можуть виявити ще й тіла дівчат двох, семи й дев'яти років.

Слідчі підозрюють, що жіночих тіл приблизно 40, і поховати стільки жертв самотужки підозрюваний не міг. Тож видали ордер на арешт дев'ятьох людей, які могли бути його спільниками. На ексгумацію тіл знадобиться орієнтовно місяць.

Джерело: ТСН.ua

А ви це знали? Ось як кольори навколо впливають на ваше життя

п’ятниця, 24 березень 2023, 8:12

Виявляється, кольори впливають на наше повсякденне життя. Вони можуть змінювати наші емоції, концентрацію, активність, фізичні функції або навіть сприйняття температури, передають Патріоти України. Давайте розберемося, які кольори і як впливають на наш...

Мобілізація в Україні: Стало відомо, кого можуть поновити на військовому обліку та призвати до війська

п’ятниця, 24 березень 2023, 8:03

Під час загальної мобілізації всі чоловіки віком від 18 до 60 років вважаються військовозобов'язаними. Це стосується і тих осіб, яких знято або виключено з військового обліку, передають Патріоти України. Військовослужбовців можуть знімати або виключати...