Жертв було кілька десятків: У будинку експоліцейського виявили "кладовище" з тілами вбитих жінок (фото, відео)

У Сальвадорі під час обшуку будинку колишнього поліцейського виявили кілька ям із тілами вбитих людей. Здебільшого жертвами були жінки, повідомляють Патріоти України.

На моторошну знахідку поліція натрапила в рамках розслідування справи про вбивство доньки й матері, у якому підозрювали експравоохоронця.

Почувши про страшну знахідку, до поліції почали приходити родичі жінок і дівчат, яких вважають зниклими безвісти. Прокурори припускають, що в будинку експравоохоронця можуть виявити ще й тіла дівчат двох, семи й дев'яти років.

Слідчі підозрюють, що жіночих тіл приблизно 40, і поховати стільки жертв самотужки підозрюваний не міг. Тож видали ордер на арешт дев'ятьох людей, які могли бути його спільниками. На ексгумацію тіл знадобиться орієнтовно місяць.

Джерело: ТСН.ua

Супермаркети переписали ціни на важливий продукт - вартість значно зросла

вівторок, 3 жовтень 2023, 9:57

В Україні значно зросли ціни на свинину та сало в супермаркетах. Вартість деяких видів м’яса перевищила 260 грн. У свою чергу сало майже досягло позначки в 260 грн/кілограм. Про це свідчать дані моніторингу цін від порталу "Мінфін", передають Патріоти ...

Якими насправді були українські козаки: Російська пропаганда століттями створювала міфи

вівторок, 3 жовтень 2023, 9:26

Запорожці - це не шароварні поглиначі горілки і галушок. Такий образ навмисне малювала російська імперська, а потім радянська пропаганди, передають Патріоти України. ТСН розвінчав міфи про козаків. У червоних шароварах та вишиванці танцює гопак і відр...