
Після резонансу з побиттям і зґвалтуванням жінки у відділенні поліції в Кагарлику Київської області до правоохоронців звернулися ще троє постраждалих. Їх також допитували поліцейські Сергій Сулима і Микола Кузів. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на виконувача обов'язків директора Державного бюро розслідувань Олександра Соколова.
Він зазначив, що слідство отримало інформацію про інші випадки знущань. "Призначено експертизи, тому що виявлені додаткові постраждалі у цій справі від рук вказаних правоохоронців", – сказав Соколов.
Подробиці свідчень до завершення розслідування не розголошуватимуть. "Давайте ми завершимо досудове розслідування. У захисту буде можливість ознайомитися з матеріалами, і вже після засідань будуть висвітлені факти", – уточнив він.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...