
Після резонансу з побиттям і зґвалтуванням жінки у відділенні поліції в Кагарлику Київської області до правоохоронців звернулися ще троє постраждалих. Їх також допитували поліцейські Сергій Сулима і Микола Кузів. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на виконувача обов'язків директора Державного бюро розслідувань Олександра Соколова.
Він зазначив, що слідство отримало інформацію про інші випадки знущань. "Призначено експертизи, тому що виявлені додаткові постраждалі у цій справі від рук вказаних правоохоронців", – сказав Соколов.
Подробиці свідчень до завершення розслідування не розголошуватимуть. "Давайте ми завершимо досудове розслідування. У захисту буде можливість ознайомитися з матеріалами, і вже після засідань будуть висвітлені факти", – уточнив він.
Посилення правил фінансового моніторингу, що відбулося в лютому, призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. При цьому з 26 червня 2026 року в Україні набудуть чинності нові правила користування платіжними т...
В Україні триває мобілізаційна кампанія, і в межах можливих змін розглядається ідея скорочення кількості чоловіків, які перебувають у розшуку територіальних центрів комплектування (ТЦК). Про це ТСН.ua повідомили кілька народних депутатів, знайомих із о...