
Після резонансу з побиттям і зґвалтуванням жінки у відділенні поліції в Кагарлику Київської області до правоохоронців звернулися ще троє постраждалих. Їх також допитували поліцейські Сергій Сулима і Микола Кузів. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на виконувача обов'язків директора Державного бюро розслідувань Олександра Соколова.
Він зазначив, що слідство отримало інформацію про інші випадки знущань. "Призначено експертизи, тому що виявлені додаткові постраждалі у цій справі від рук вказаних правоохоронців", – сказав Соколов.
Подробиці свідчень до завершення розслідування не розголошуватимуть. "Давайте ми завершимо досудове розслідування. У захисту буде можливість ознайомитися з матеріалами, і вже після засідань будуть висвітлені факти", – уточнив він.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...