Жертва просила документ: У Дніпрі агресивний пасажир напав на водія прямо під час руху маршрутки (відео)

Водія після того, що сталося, довелося зняти з маршруту, агресивний пасажир втік з місця події.

У Дніпрі неадекватний пасажир автобуса № 38 побив водія за те, що він попросив пред'явити посвідчення школяра його дитини. Інцидент стався на вулиці Калинова, недалеко від вулиці Янтарна. Про це інформує "Дніпро Оперативний", передають Патріоти України.

Чоловік з дитиною їхав в маршрутці в бік центру міста. У відповідь на ввічливе прохання пред'явити посвідчення школяра він почав бити водія прямо під час руху.

Водія після того, що сталося, довелося зняти з маршруту, агресивний пасажир втік з місця події. Тепер в поліції просять допомогти з його впізнанням і повідомити інформацію на лінію 102, або за телефоном 067 974 74 38.

Геолог розповів, які шанси мають російські окупанти знайти прісну воду під Азовським морем, щоб напоїти Крим

неділя, 11 квітень 2021, 20:50

в 1960-70 роки в Азові дійсно знаходили запаси підземної прісної води, але це залишкове геологічне явище водообміну, котрий вимивався останні 8-9 тисяч років. Вчений секретар Інституту геологічних наук Національної академії наук України Руслан Гаврилюк...

YOUkraine: На місці погромів під ОП встановили дзеркальну інсталяцію (фото)

неділя, 11 квітень 2021, 20:45

Під Офісом Президента, який нещодавно відмивали від написів, з'явилася дзеркальна інсталяція YOUkraine, повідомляють Патріоти України. Напис встановили до 30-річчя Незалежності України. Інсталяція розміщена на вулиці Банковій. У написі YOUkraine дзерка...