Жертва просила документ: У Дніпрі агресивний пасажир напав на водія прямо під час руху маршрутки (відео)

Водія після того, що сталося, довелося зняти з маршруту, агресивний пасажир втік з місця події.

У Дніпрі неадекватний пасажир автобуса № 38 побив водія за те, що він попросив пред'явити посвідчення школяра його дитини. Інцидент стався на вулиці Калинова, недалеко від вулиці Янтарна. Про це інформує "Дніпро Оперативний", передають Патріоти України.

Чоловік з дитиною їхав в маршрутці в бік центру міста. У відповідь на ввічливе прохання пред'явити посвідчення школяра він почав бити водія прямо під час руху.

Водія після того, що сталося, довелося зняти з маршруту, агресивний пасажир втік з місця події. Тепер в поліції просять допомогти з його впізнанням і повідомити інформацію на лінію 102, або за телефоном 067 974 74 38.

"Назвав мене товстофобним л*йном": Підлітка вигнали з літака за скаргу на сусіда

субота, 1 квітень 2023, 0:40

Підліток заявив, що його вигнали з літака після того, як він поскаржився на "ожирілого чоловіка", який зайняв "добру частину" сидіння. Про це повідомляє Lad Bible, передають Патріоти України. Мандрівник анонімно звернувся до Reddit, щоб розповісти про ...

Може спричинити раптову зупинку серця: Вчені не радять пити популярний у молоді напій

п’ятниця, 31 березень 2023, 23:29

Зазвичай серцевий напад трапляється несподівано і не завжди є достатньо часу на лікування. Однак деяких випадків можна уникнути. Наприклад, якщо припинити пити популярний напій. Йдеться саме про енергетичні напої, повідомляють Патріоти України із посил...