Жертва принесла вибухівку з собою: На Одещині в будівлі поліції стався вибух

В Одеській області в неділю, 23 березня, в будівлі поліції стався вибух, унаслідок чого загинула жінка. Про це повідомляє Національна поліція, передають Патріоти України.

У поліції зазначили, що також є постраждалі. Наразі на місці працюють поліцейські та працівники Служби безпеки України. Обставини та деталі встановлюються, додали правоохоронці.

За даними місцевого видання Думська, інцидент стався в Біляївці. Як зазначили джерела видання, вибух спричинила граната, яку в будівлю поліції пронесла жінка. Боєприпас був у простому пластиковому пакеті.

"Мені подобається": 101-річна австралійка розкрила головний секрет довголіття

понеділок, 22 червень 2026, 21:00

Довгожителька Елоїза з Австралії відзначила своє 101-річчя у лікарні Принца Чарльза. Жінка розповіла, які прості звички допомогли їй дожити до такого віку, передають Патріоти України. За словами довгожительки Елоїзи, дожити до 101 року – це завдання не...

Якщо отримали повістку: Українцям пояснили, коли необхідно з'явитися до ТЦК

понеділок, 22 червень 2026, 20:36

В Україні триває загальна мобілізація та воєнний стан. Мобілізації підлягають військовозобов'язані чоловіки, які отримують повістки. На Facebook-сторінці Харківського обласного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) р...