Жертва штучної краси: Російська письменниця ледь не померла через розрив грудного імпланта

Лікарям довелося збирати силікон, який розтікся по тканинах.

Юлія Шилова намагалася дотримуватися іміджу "пишногрудої блондинки". Фото: соцмережі.

Популярна російська письменниця Юлія Шилова ледь не померла через розрив грудного імпланта. Як пише російський Cosmo, у 51-річної письменниці могло початися зараження крові, передають Патріоти України.

«Я розуміла, що почервоніння йшло, я перестала піднімати руки, розуміла, що справа йде до кінця, але до останнього не могла повірити, що силікон може ось так розливатися. Я до останнього думала, що зі мною такого не може статися, мене пронесе», - розповіла Шилова журналістам.
Врятувало письменницю те, що вона вчасно звернулася до лікарів. Виявилося, імпланти, які вона ставила ще в 90-х, зносилися. Лікарям довелося збирати силікон, який розтікся по тканинах. «Могло дійти до видалення молочних залоз. Залишається ризик утворення онкологічних захворювань», - зазначив хірург, який робив операцію. Письменниця ж вирішила встановити нові грудні імпланти, вона цінує свій образ пишногрудої блондинки.

Кожні 40 хвилин і по 14 годин на добу: Хлопці з Вінниці друкують захисні щитки для медиків

середа, 15 липень 2020, 7:50

З початком карантину розібрали принтери по домівках. Витратили увесь пластик, який був у запасах лабораторії. Хлопці з Вінниці роблять на 3D-принтері основи для захисних екранів. Хлопці вдома друкували щитки по 14 годин на добу, повідомляють Патріоти У...

"Хотів прославити свій інститут”: Курсант із Житомира побив національний рекорд (відео)

середа, 15 липень 2020, 7:30

Навіть тренер не очікував такого результату від підопічного. Рекорд цього курсанта набрав у мережі вже 70 000 лайків. Дмитро Косатий за 3,5 години зробив 1001 підйом з переворотом, передають Патріоти України з посиланням на #ШоТам. “Своїм рекордом я хо...