"Жертва" весело сміялась: Жінка потрапила в міцні обійми тюленів (відео)

Фотограф Кріс Бей та його дружина Джесс Тортон робили світлини королівських пінгвінів в Південній Атлантиці. Аж раптом до жінки підповзли 3 дитинчати морського слона Спершу один "малюк" вагою близько 90 кілограмів міцно притиснувся до жінки. А потім до нього приєдналися ще двоє, передають Патріоти України.

Що відомо про морських слонів

Це підвид сімейства справжніх тюленів. Морські слони – найбільші представники тюленів. Дорослі самці можуть досягати довжини до 6,5 метра та ваги до 4 тонн.
Джерело: Вікіпедія

Джесс Тонтон зовсім не очікувала на такі пригоди під час своєї експедиції в Голд-Харбор, що в Південній Атлантиці. Жінка разом із чоловіком фотографували королівських пінгвінів. Аж раптом до неї підійшла група тюленів.

Один із них зацікавився та почав досліджувати Джесс. Тварина притиснулася мордою до її голови. У цей час 2 інших тюлені також притиснулися до людини ззаду. Хоча ці кадри зафіксували вже досить давно, однак тільки нещодавно їх опублікували у тіктоці. Там вони негайно стали вірусними.

Чи було це небезпечно

Звісно, тюлені можуть бути небезпечними для людини. Існують норми, що не рекомендують туристам підходити до тварин ближче, ніж на відстань 5 метрів. Однак тюленям цього ніхто не сказав. До того ж дитинчата надзвичайно допитливі та всім цікавляться.

"Якщо ви, як і я, присідаєте і фотографуєте королівських пінгвінів, що пропливають повз, то зазвичай один з цих жирних гігантів плюхнеться прямо на вас і навіть не подивиться", – жартує Джесс.

Постраждав ще й оператор: У Мелітополі "кадирівці" зґвалтували пропагандистку з бази "Миротворця" (документ)

понеділок, 30 січень 2023, 11:38

В тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області "кадирівці" зґвалтували російську пропагандистку з НТВ та побили оператора, передають Патріоти України. Як повідомляє Телеграм-канал "Ищи своих", цю тему в РФ заборонили висвітлювати в новинах, але...

У ПФУ попередили щодо припинення виплати пенсій частині громадян: Щр треба знати

понеділок, 30 січень 2023, 11:24

Частині українців може бути припинено виплату пенсій. Це може статися з тими, хто отримує пенсію через банк - на банківську картку. Відновити виплату пенсій можна. Але при цьому пенсіонеру доведеться підтверджувати свою особу та доводити, що він живий....