Жінка 960 (!!!) разів намагалася отримати водійські права - наполегливість закінчилась сюрпризом

69-річна громадянка Південної Кореї Ча Са Сун упродовж трьох років регулярно складала іспити для отримання водійських прав, потрібних їй для ведення бізнесу. Найбільше спроб вона зробила на письмових тестах. Про це повідомило видання Mirror, передають Патріоти України.

Після першої невдачі жінка намагалася скласти письмовий іспит спершу п’ять разів на тиждень, а потім двічі на тиждень. Загальна кількість спроб сягнула 950. З першого разу скласти практичний іспит їй теж не вдалося. Лише десята спроба виявилася успішною і їй нарешті видали бажаний документ.

За час навчання в автошколі вона заплатила майже 12 500 євро. Її інструктор з водіння сказав, що відчув полегшення, коли Ча Са Сун нарешті досягла успіху. “Коли вона нарешті отримала права, ми всі вийшли, щоб підбадьорити та обійняти її, подарували їй квіти. Було відчуття, ніби з наших спин зняли величезний тягар. У нас не вистачило сміливості сказати їй здатися, тому що вона продовжувала намагатися”. - розповів він.

Після цього випадку жінка стала національною знаменитістю, а також знялася в рекламі Hyundai. Відомий автовиробник зрештою подарував їй новий автомобіль вартістю майже 13 000 євро, тим самим компенсувавши витрати на тривале та вартісне навчання.

"Удар" був не останнім? У Міненерго повідомили, чи очікувати українцям нового зростання тарифів на світло

субота, 3 червень 2023, 14:10

Тарифи на електроенергію для населення до кінця року більше не підвищуватимуться. Про це повідомив міністр енергетики України Герман Галущенко в ефірі інформаційного телемарафону, передають Патріоти України. "Про це мова не йде. Ми запропонували термін...

Сподівався, що дівчина нічого не помітить: На Харківщині молодик викрав у коханої 1 млн. грн.

субота, 3 червень 2023, 14:00

У Харківській області 26-річний хлопець вкрав з рахунку своєї дівчини 1 млн грн і перевів їх у криптовалюту. Підозрюваний знав, що дівчина має на банківському рахунку гроші, які вона отримала в якості дивідендів від ведення господарської діяльності. Пр...