Жінка через 20 років після придбання будинку знайшла в ньому таємну кімнату

Домовласниця була вкрай приголомшена, коли через двадцять років після заселення виявила у своєму будинку потаємну комірчину. Спантеличена несподіваним відкриттям, вона замислилися над тим, чому не знайшла її раніше, і швидко заглибилася в дослідження кімнати, передають Патріоти України.

У своєму дописі на Reddit вона розповіла: "Я знайшла приховану шафу в стіні підвалу після 20 років життя в цьому будинку. Ми виявили деякі особисті документи, газету наступного дня після Перл-Гарбору і намальовану від руки карикатуру на вагітну Люсі, яка кричить: "Чорт забирай, Чарлі Браун!".

Під час подальшого огляду сім’я натрапила на занедбаний фотоальбом – і пообіцяла розшукати попередніх власників, щоб повернути заповітну реліквію.

Вона продовжила розповідь: "Газета виявилася передруком, тож вона не мала жодної цінності, але все одно її було цікаво переглядати. Я зовсім забула про фотоальбом! Я спробую знайти цих людей і повернути їм спогади".

Зі свого боку, інший користувач детально описав, як виявив потаємну кімнату під час веселої вечірки у будинку своїх бабусі та дідуся: "Я поїхав відвідати своїх бабусю і дідуся через декілька місяців після того, як вони переїхали до нового будинку за містом. Ми з двоюрідним братом трохи погралися і мене штовхнули в стіну. Я пробив велику діру, і ми зрозуміли, що ззаду було велике порожнє місце. З допомогою дідуся ми розібрали стіну і знайшли маленьку кімнату, повну контейнерів для висадження та ламп для вирощування. Там було багато книжок про садівництво, а також одна книжка про вирощування марихуани. Наскільки ми могли судити, жодного таємного ходу туди не було. Хтось просто з якихось причин замурував усю кімнату".

Депортації бути? Україна обговорює з Молдовою повернення чоловіків призовного віку, які втекли туди

середа, 24 липень 2024, 7:37

Україна обговорює з офіційним Кишиневом повернення додому українських чоловіків призовного віку, які виїхали з країни незаконно і залишаються у Молдові. Як повідомляє Newsmaker, про це у телепрограмі сказав посол України у Молдові Марко Шевченко, перед...

Закручують гайки: Ухилянти не зможуть перереєструвати авто, якщо перебувають в розшуку чи мають борги за штрафами ТЦК

середа, 24 липень 2024, 6:56

Причиною відмови у перереєстрації автомобіля може бути наявність виконавчих проваджень чи перебування у розшуку. Втім, якщо раніше для того, аби дізнатися причину відмови, треба було особисто їхати до сервісного центру МВС, то відтепер при перереєстрац...