
Хвора на коронавірус жінка з Бірмінгему (Великобританія) дізналася про народження дітей після виходу з коми. У квітні Перпешуал Уке доставили у відділення інтенсивної терапії і підключили до апарату ШВЛ. Пацієнтка була на 7 місяці вагітності, і лікарі вирішили зробити їй кесарів розтин, передають Патріоти України.
Прокинувшись через 2 тижні, вона не відразу змогла повірити, що стала мамою. Уке дуже злякалася, не побачивши живота: жінка вирішила, що втратила дітей. Коли медсестри показали їй фотографію близнюків, вона не повірила, що ці маленькі дітки - її.
"Я не побачила живота і подумала, що моїх дітей більше немає. Те, що сталося - це просто диво, - розповіла вона. - Пам'ятаю, як захворіла на Covid-19, приїхала швидка допомога, а потім я впала в кому".
Найважче Уке дався вихід з коми: їй снилися кошмари, вона марила і думала, що вся її сім'я померла. "Це був дуже тривожний час для мого чоловіка і дітей, і навіть після того, як я прокинулася, я не бачила їх більше двох тижнів", - поділилася жінка.
При народженні дівчинка Сочіка Палмер і хлопчик Осіначі Паскаль важили 765 г і 850 г. Їх доставили у відділення інтенсивної терапії, де вони провели 116 днів. Але зараз вся родина здорова і возз'єдналася вдома разом з двома старшими синами. "Повернення додому було для мене справжнім зціленням. Сім'я тепер разом, і ми всі дуже, дуже щасливі", - сказала Уке.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Раніше астрофізик з Оксфорда Брайан К. Лакі припустив, що сліди інопланетних технологій могли зберегтися у місячному пилу разом із міжзоряною речовиною. Цей підхід доповнює нове пояснення проблеми пошуку позаземного життя: дослідники з Інституту SETI в...