Жінка народила ідентичних трійнят, і таке диво трапляється раз на мільйон (фото)

Шкільна вчителька з Нью-Йорка Лорен Геттінген стала мамою однояйцевих трійнят, частота народження яких коливається від 1 випадку на мільйон до 1 на 200 мільйонів, передають Патріоти України.

Щасливі і здорові Шарлотта, Кора і Емма були зачаті природним шляхом: ембріони з'явилися в результаті поділу однієї заплідненої яйцеклітини на три. Про це диво 34-річна Лорен дізналася під час УЗД-обстеження на шостому тижні вагітності, і оразу ж поділилася новиною з чоловіком Ендрю.

"Я був за кермом, і [голосовий помічник] Сірі прочитала мені повідомлення, - сказав Ендрю. - Спочатку я подумав, що Лорен жартує, але незабаром зрозумів, що вона говорить правду". Справа в тому, що 40-річний чоловік вже має трьох дітей, включаючи близнюків від попереднього шлюбу.

Потрійна вагітність Лорен протікала важко: жінка страждала від сильного токсикозу, високого кров'яного тиску і печії, а в кінці першого триместру її живіт був таким же великим, як у більшості жінок на 8-9 місяці. "Це була фізично найважча річ, яку я коли-небудь переносила в житті", - зізналася вона.

На 32-му тижні лікарі зробили Геттінген кесарів розтин: вага дівчаток становила 1,4 кг, 2,1 кг і 1,9 кг. Новонароджених доставили у відділення інтенсивної терапії, і вони пробули в лікарні більше 7 тижнів. В кінці жовтня сімейна пара забрала трійнят додому, і тепер вони почуваються чудово, хоча батьки отримали потрійні клопоти.

"Моя мама завжди казала: "Бог дає тобі тільки те, з чим ти можеш впоратися". І ось моя відповідь: я просто хочу, щоб він не довіряв мені так сильно!" - жартує Лорен.


З архіву ПУ. "Якби у мене все забрали, я б відкрив на заощадження заклад у Києві. А так я про*рав все у Донецьку", - підприємець про реалії бізнесу в "ДНР" (відео)

субота, 24 липень 2021, 4:00

Українські підприємці, чий бізнес зберігся в "ДНР", опинилися навіть у гіршому становищі, ніж ті, хто втратив усе і виїхав з окупованих територій. Про це розповів донецький бізнесмен Сергій Ханович в інтерв'ю блогеру Денису Казанському, передають Патрі...

Хіти тижня. Десять левів вилізли на дерево поспати: Унікальне фото підірвало інтернет

субота, 24 липень 2021, 1:00

У Національному парку Серенгеті (Африка) десять левів вилізли на дерево, щоб поспати - і це дивовижне видовище, від якого перехоплює дух. Про це повідомляє The Sun, передають Патріоти України. Фотограф з Кенії, Пол Кіру, був такий схвильований, побачив...