Жінка-"ніндзя" примудрилася майже рік прожити у вивісці на даху супермаркету

Жінку-безхатька зі штату Мічиган, США, знайшли у вивісці на даху супермаркету Family Fare у Мідленді. Вона жила там близько року, і ніхто її не помічав. Про це пише Oddity Central, передають Патріоти України.

34-річну жінку, ім'я якої не називається, знайшли у вивісці, коли підрядники, яких зацікавив подовжувач на даху, вирішили простежити за проводом. Він привів їх всередину рекламної вивіски, де підпільна гостя влаштувала собі затишне гніздечко з підлогою, комп'ютером і кавоваркою. Вона розповіла поліції, що має роботу в іншому місці, але не має власного житла і живе тут вже близько року.

"Вона була безхатьком", - сказав офіцер Бреннон Воррен з поліцейського управління Мідленда. "Це історія, яка змушує вас почухати потилицю, просто хтось живе на вивісці. Люди бачили її час від часу, а потім вона раптово зникла. Ніхто не знав, куди вона пішла, але ніхто ніколи не вказував і не думав, що вона може опинитися на даху".

Жінка не розповіла поліції, як вона виявила, що до вивіски супермаркету можна потрапити через двері на даху, і як вона взагалі туди потрапила непомітно для людей, адже там не було сходів, якими можна було б піднятися. Поліція охрестила її "даховим ніндзя" за те, що вона на власний розсуд входила і виходила з вивіски на даху.

За час, який вона провела над супермаркетом, жінка встигла покласти підлогу та отримати доступ до електрики через розетку на даху. Поліція знайшла міністіл, комп'ютер і принтер, одяг та інші речі, які можна було б побачити в звичайному будинку.

Виявивши умови проживання жінки, поліцейські попросили її піти, і вона погодилася одразу після того, як перепросила за будь-які незручності. Як повідомляється, вона відмовилася звертатися до служб для осіб, які не мають дому. Жодних звинувачень проти неї не висували. "Вона перепросила і продовжила свій шлях. Куди вона пішла далі, я не знаю", - сказав офіцер.

Зараз ніде не купиш: У мережі розповіли про унікальний продукт часів СРСР, який зник із магазинів

четвер, 18 липень 2024, 22:40

Деякі продукти, які були популярними в СРСР можуть спантеличити сучасну людину або іноземця, який ніколи не бував у Союзі. Через дефіцит і великий брак різних товарів у державі вигадували різні дивовижі, передають Патріоти України. Втім, не всі з них б...

Україні загрожує велика демографічна криза - до 2025 року залишиться 25 млн людей

четвер, 18 липень 2024, 22:25

За оцінками Інституту демографії, на підконтрольній Україні території проживає 31 млн людей, 4,9 млн виїхали за кордон, близько 5 млн проживають на тимчасово окупованих територіях. До 2025 року в Україні може залишитися всього 25 млн людей. Про це розп...