Жінка після щеплення від коронавірусу вакциною AstraZeneca вкрилася плямами й синцями

Вже було вирішено, що другу дозу їй вводити не будуть.

Жителька Австралії отримала щеплення від коронавірусу препаратом AstraZeneca і потрапила в лікарню зі страшними плямами й синцями на тілі. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на Daily Mail.

Побічні ефекти вакцинації помітила донька 80-річної жінки – спочатку плями з'явилися на язиці, а потім почали проявлятися по всьому тілу. "Скрізь, де вона торкалася свого тіла, одразу з'являвся величезний темний синець", – розповіла жінка.

Повідомляється також, що у жінки різко впала кількість тромбоцитів, в лікарні їй зробили два переливання крові. Лікарі припускають, що їй доведеться видалити селезінку. На думку медиків, стан австралійки найімовірніше пов'язаний з вакциною AstraZeneca. Вже було вирішено, що другу дозу їй вводити не будуть. Також в країні розпочали розслідування з приводу цього інциденту.

Українцям пояснили ситуацію з газом: Чи можливе підвищення тарифів найближчим часом

вівторок, 23 червень 2026, 19:24

Українці продовжують платити за природний газ за фіксованим тарифом 7,96 грн за кубометр, однак суми в платіжках можуть зростати через інші складові комунальних послуг, передають Патріоти України. Як зазначають експерти, зокрема колишній очільник “Опер...

Смертельна спека: У Великому каньйоні загинули троє туристів, температура сягає 43°C

вівторок, 23 червень 2026, 19:10

У Великому каньйоні в США через аномальну спеку загинули троє туристів віком 72, 67 та 68 років, повідомляє CNN, передають Патріоти України. Інцидент стався на складних туристичних маршрутах національного парку. Попередньо, причиною смерті стало теплов...