
Жителька Австралії отримала щеплення від коронавірусу препаратом AstraZeneca і потрапила в лікарню зі страшними плямами й синцями на тілі. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на Daily Mail.
Побічні ефекти вакцинації помітила донька 80-річної жінки – спочатку плями з'явилися на язиці, а потім почали проявлятися по всьому тілу. "Скрізь, де вона торкалася свого тіла, одразу з'являвся величезний темний синець", – розповіла жінка.
Повідомляється також, що у жінки різко впала кількість тромбоцитів, в лікарні їй зробили два переливання крові. Лікарі припускають, що їй доведеться видалити селезінку. На думку медиків, стан австралійки найімовірніше пов'язаний з вакциною AstraZeneca. Вже було вирішено, що другу дозу їй вводити не будуть. Також в країні розпочали розслідування з приводу цього інциденту.
В анексованому Криму призупинили прийом дітей до таборів літнього відпочинку, як заявив так званий глава регіону Сергій Аксьонов, з міркувань безпеки. Про це в понеділок, 22 червня, повідомив російський Telegram-канал ASTRA, передають Патріоти України....
У Грицівському кар’єрі, що на Хмельниччині, хлопець помер після укусу комахи. Ймовірно, у нього стався анафілактичний шок. Про це повідомляють «Реальні новини», передають Патріоти України. У Грицівському кар’єрі стався смертельний випадок: хлопець поме...