
Жителька Австралії отримала щеплення від коронавірусу препаратом AstraZeneca і потрапила в лікарню зі страшними плямами й синцями на тілі. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на Daily Mail.
Побічні ефекти вакцинації помітила донька 80-річної жінки – спочатку плями з'явилися на язиці, а потім почали проявлятися по всьому тілу. "Скрізь, де вона торкалася свого тіла, одразу з'являвся величезний темний синець", – розповіла жінка.
Повідомляється також, що у жінки різко впала кількість тромбоцитів, в лікарні їй зробили два переливання крові. Лікарі припускають, що їй доведеться видалити селезінку. На думку медиків, стан австралійки найімовірніше пов'язаний з вакциною AstraZeneca. Вже було вирішено, що другу дозу їй вводити не будуть. Також в країні розпочали розслідування з приводу цього інциденту.
Ізраїльська компанія AIR здобула престижне визнання для свого двомісного електролітака AIR ONE. Апарат назвали найкращим персональним літаком 2026 року за версією Robb Report Best of the Best Awards, передають Патріоти України. AIR ONE належить до клас...
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...