
Жителька Австралії отримала щеплення від коронавірусу препаратом AstraZeneca і потрапила в лікарню зі страшними плямами й синцями на тілі. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на Daily Mail.
Побічні ефекти вакцинації помітила донька 80-річної жінки – спочатку плями з'явилися на язиці, а потім почали проявлятися по всьому тілу. "Скрізь, де вона торкалася свого тіла, одразу з'являвся величезний темний синець", – розповіла жінка.
Повідомляється також, що у жінки різко впала кількість тромбоцитів, в лікарні їй зробили два переливання крові. Лікарі припускають, що їй доведеться видалити селезінку. На думку медиків, стан австралійки найімовірніше пов'язаний з вакциною AstraZeneca. Вже було вирішено, що другу дозу їй вводити не будуть. Також в країні розпочали розслідування з приводу цього інциденту.
В Україні триває мобілізація, і одним із найближчих нововведень може стати зменшення кількості тих чоловіків, які перебувають у розшуку ТЦК — про це у коментарі для ТСН.ua повідомили одразу низка народних депутатів, обізнаних про наміри посадовців Міні...
Жінка з Костянтинівки понад 18 років ховала у квартирі муміфіковане тіло старшої доньки, передають Патріоти України. Майже рік ще одна донька писала заяви до поліції та соціальних служб, поки ті нарешті вилучили тіло померлої, а саму мати госпіталізува...