
Жителька Австралії отримала щеплення від коронавірусу препаратом AstraZeneca і потрапила в лікарню зі страшними плямами й синцями на тілі. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на Daily Mail.
Побічні ефекти вакцинації помітила донька 80-річної жінки – спочатку плями з'явилися на язиці, а потім почали проявлятися по всьому тілу. "Скрізь, де вона торкалася свого тіла, одразу з'являвся величезний темний синець", – розповіла жінка.
Повідомляється також, що у жінки різко впала кількість тромбоцитів, в лікарні їй зробили два переливання крові. Лікарі припускають, що їй доведеться видалити селезінку. На думку медиків, стан австралійки найімовірніше пов'язаний з вакциною AstraZeneca. Вже було вирішено, що другу дозу їй вводити не будуть. Також в країні розпочали розслідування з приводу цього інциденту.
На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...