Жінка поховала свою кішку, але через кілька годин та повернулася - справа зовсім не в містиці (фото)

Мешканка США Шеріл Шмідт прийняла збиту на дорозі тварину за свою кішку і влаштувала їй похорон. Повернувшись додому, вбита горем жінка не повірила своїм очам: там її чекала улюблена Кітті, передають Патріоти України.

63-річна американка знайшла тіло звірка недалеко від свого будинку. Шеріл порахувала, що це її улюблениця, оскільки вона вже кілька днів не з'являлася вдома. Вона забрала знайдену тварину з узбіччя і віднесла додому, де вони з чоловіком провели церемонію прощання на задньому дворі.

Жінка дуже переживала втрату, адже Кітті вже стала членом її дружної сім'ї. Діти та чоловік бачили душевний стан Шеріл і намагалися її підтримати.

Повернувшись після похорону в будинок, сім'я Шмідт була шокована, побачивши кішку живою та неушкодженою. Жінка не могла повірити своїм очам і повернулася до могили, щоб дістати тіло. Коли вона віднесла його ветеринару, то була дуже здивована. Виявилося, ніякої містики там немає: Шеріл поховала кролика.

Звичайно, пухнастика теж шкода, але для американки та її сім'ї це було радісною новиною. Збитого кролика жінка знову поховала на задньому дворі.

Синоптики уточнили прогноз на суботу: Україну накриває похолодання з дощем мокрим снігом

субота, 28 листопад 2020, 10:54

У суботу, 28 листопада, синоптики прогнозують в Україні невеликий дощ та мокрий сніг, температура вдень від 2° морозу до 12° тепла. «28 листопада часом невеликий дощ та мокрий сніг; у південній частині, Донецькій та Луганській областях без опадів. Темп...

Забути про дешевий вітчизняний продукт: Українським фермерам стає невигідним вирощування цукрових буряків

субота, 28 листопад 2020, 10:05

Зміна клімату в Україні на більш посушливий змушує аграріїв переглядати перелік культур для вирощування. Зачепило це і цукрову галузь. «Минулого року посіяли 16 га буряка, а зібрали порядку 1,5 тисяч тонн у фізичній вазі. Цього року 23 га, а зібрали у...