
34-річна Селія Сеймур помила підлогу в ванній і раптово втратила свідомість - зусилля медиків були марні, через чотири дні вона померла. Причина її смерті вразила не тільки лікарів, тепер і інших попереджають про небезпеку. Про це повідомляє Mirror, передають Патріоти України.
Жінка мила підлогу у ванній за допомогою суміші хімікатів у своєму будинку в Фелтхемі, графство Суррей. Тепер її мати закликала інших не робити того ж. У Селії почалися проблеми з диханням, коли вона закінчила мити підлогу. Жінка втратила свідомість і була доставлена в лікарню.

За словами її матері Джулі Фелон, причиною трагедії стало змішування відбілювача з іншими миючими засобами. У результаті суміш утворила небезпечний газ і викликала важкий напад астми.
"Не можу повірити, що вона пішла. Вона тільки починала своє життя, і його забрали. Небеса отримали ангела. Що ще я можу сказати?" - зазначила Джулі.
Міністри урядів країн ЄС, які в четвер зібралися на тривале обговорення політики щодо зміни клімату, були здивовані появою за столом переговорів тримісячного немовляти, передають Патріоти України з посиланням на повідомляє Reuters. . Шведська міністер...
Колишній учасник групи Modern Talking зробив нову скандальну заяву щодо війни росії проти України. Дітер Болен вважає, що найгіршим варіантом розвитку подій стане перемога України. Про це повідомляє Berliner Zeitung, передають Патріоти України. Колишні...