"Жінка схожа на авто": Священик РПЦ безглуздо виправдався за скандал з "повіями"

Скандальний протоієрей РПЦ Димитрій Смірнов виправдався за скандальну заяву, коли назвав цивільних дружин "безкоштовними повіями". Намагаючись виправдатися, священнослужитель порівняв жінок з авто і квартирою. Відео зі Смірновим опублікували в мережі, передають Патріоти України.

"По російському прислів'ї: "Чув дзвін, а не знаю, де він". Моя позиція, вона спрямована на чоловіків. Тому що таке ставлення до жінки, воно неблагородно і воно мерзенно. Тому що жінка кращі роки свого життя витрачає на цього чоловіка, а потім він переходить до іншої і каже: "Я покохав іншу жінку", – розмірковував Смірнов.

"Коли чоловік купує автомобіль – він чомусь його реєструє, йому навіть дають два реєстраційних номери (спереду і ззаду), коли чоловік купує квартиру, він чомусь її реєструє швидко. А шлюб вважається чимось третьорядним, що ставить жінку в це жахливе становище", – відзначав він.

Смірнов назвав таке ставлення до жінки несправедливістю, що походить від чоловіків. "І жінка, якби подумала, як слід, вона б не погоджувалася на це співжиття, а відмовляла, і тоді чоловіки вишикувалися б у чергу, і вона могла б з 20 кандидатів вибрати кращого. Ось у мене таке завдання" – підсумував він.

Хіти тижня. Через жахливу помилку МОЗ на Тернопільщіні 18 медиків інфікувались COVID-19 (відео)

понеділок, 30 березень 2020, 9:30

Спалах хворих на коронавірус в Монастирському районі Тернопільської області стався через неправильні алгоритми діагностики, котрі медустановам надіслало київське начальство. В результаті з 35 інфікованих 18 медперсонал. Про це в ефірі ТСН заявив голова...

Хіти тижня. Коли вже час на пенсію: 91-річний Філарет зробив скандальну заяву щодо причини пандемії коронавірусу (відео)

понеділок, 30 березень 2020, 9:00

Патріарх вважає, що причина коронавірусу – це гріховність людей. "Я маю на увазі, перш за все, одностатеві шлюби. І це причина коронавірусу", – сказав патріарх. Він назвав гомосексуалізм злом, за яке "Бог спалив Содом і Гоморру". Також Філарет зазначив...