Жінка виявила таємничі листи в стінах власного будинку

Жінка виявила любовні листи, заховані у стінах її будинку. Тепер вона хоче дізнатися, як склалося життя автора листів. Де саме стався випадок - невідомо. Про це пише The Mirror, передають Патріоти України.

Жінка вирішила зробити ремонт у будинку. Вона розповіла, що відкривши вентиляційну порожнину у стіні, натрапила на старі любовні листи, перев'язані мотузкою. Вона одразу зрозуміла, що вони були написані молодою жінкою своєму коханому.

"Я живу в цьому будинку вже 12 років. Насправді я не знаю точної дати написання листів. Всі вони датовані днем і часом, що сумно. Судячи з мови, використаної в листах, жінка вважає, що вони могли бути написані в 1950-х роках. Однак інші вважають, що вони могли бути написані у 1980-х роках, судячи зі скорописного почерку", — зазначила вона.

Жінка каже, що продовжить читати любовні листи, щоб знайти більше інформації про стосунки пари.

В Україні поліцейські придумали, як штрафувати водіїв, які нічого не порушили, але суд поставив крапку у справі

неділя, 3 березень 2024, 6:30

Восьмий апеляційний суд у Львові скасував штраф, виписаний поліцейськими водієві, викривши "схему", завдяки якій правоохоронці підставляли автовласників, передають Патріоти України. Як пише «Твоя машина», у суді розглядалася справа водія, якого восени ...

"Ми можемо обирати": Чи буде в Україні мобілізація в'язнів і який ризик, що до армії потраплять вбивці та ґвалтівники

неділя, 3 березень 2024, 6:22

Мобілізація засуджених обов’язково передбачатиме запит військових: якщо вони не виявлять бажання поповнювати підрозділ такою особою, до суду не подаватимуть відповідне клопотання. Про це в коментарі LIGA.net повідомила заступниця міністра юстиції Олена...