Спроба туристів із Одеської області підкорити Говерлу завершилася трагічно. Мешканка Южного 15 січня могла б відзначати день народження, але загинула, зірвавшись зі схилу, повідомляють Патріоти України з посиланням на ТСН.
У гори компанія вирушила утрьох: 32-річна Вікторія, її 34-річний наречений та його 57-річна мама. Коли до вершини гори залишалося 800 метрів, туристи вирішили повернутись назад, але зірвалися з уступу.

За попередніми висновками поліції, 57-річна туристка отримала смертельну травму, коли під час падіння вдарилася головою об дерево. Смерть, швидше за все, була миттєвою. У поліції розслідують справу як нещасний випадок, ознак насильницької смерті не виявлено.

У ДСНС Івано-Франківської області ще раз просять туристів не нехтувати попередженнями про сніголавинну небезпеку та про погані погодні умови. «Потрібно цінувати своє життя і не наражати на небезпеку інших людей… Потрібно мати навички та досвід перебування в горах», — кажуть рятувальники.
Нагадаємо, 15 січня в Карпатах погодні умови були складними, дув сильний поривчастий вітер, а рятувальники просили не підніматися в гори через небезпеку сходження лавин.
На тлі пекельної спеки в Європі, яка обрушилася на континент останніми днями, французька столиця Париж ввела тимчасову заборону на вживання алкоголю в громадських місцях. . Як пише The Guardian, місцева влада пішла на такий крок через те, що лікарні м...
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...