Жінка загинула у день свого народження: Нові подробиці трагедії з туристами на Говерлі

Спроба туристів із Одеської області підкорити Говерлу завершилася трагічно. Мешканка Южного 15 січня могла б відзначати день народження, але загинула, зірвавшись зі схилу, повідомляють Патріоти України з посиланням на ТСН.

У гори компанія вирушила утрьох: 32-річна Вікторія, її 34-річний наречений та його 57-річна мама. Коли до вершини гори залишалося 800 метрів, туристи вирішили повернутись назад, але зірвалися з уступу.

Вікторія викликала на місце рятувальників
Вікторія пошкодила ключицю, у її нареченого — травма стегна, старша жінка загинула.

За попередніми висновками поліції, 57-річна туристка отримала смертельну травму, коли під час падіння вдарилася головою об дерево. Смерть, швидше за все, була миттєвою. У поліції розслідують справу як нещасний випадок, ознак насильницької смерті не виявлено.

Розслідування продовжується
«За попередніми даними, вдарилася головою об дерево — не об скелясту поверхню. Внаслідок травми голови настала смерть», — розповів заступник голови відділення поліції в Яремчі Юрій Микитишин.

У ДСНС Івано-Франківської області ще раз просять туристів не нехтувати попередженнями про сніголавинну небезпеку та про погані погодні умови. «Потрібно цінувати своє життя і не наражати на небезпеку інших людей… Потрібно мати навички та досвід перебування в горах», — кажуть рятувальники.

Нагадаємо, 15 січня в Карпатах погодні умови були складними, дув сильний поривчастий вітер, а рятувальники просили не підніматися в гори через небезпеку сходження лавин.

Штраф чи в'язниця? Ось що загрожує за ігнорування повістки в Україні

вівторок, 23 червень 2026, 12:28

В Україні під час воєнного стану посилюється відповідальність за ігнорування повісток до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Громадян можуть викликати як шляхом особистого вручення документа, так і через поштове відправлення,...

На українців чекають нові рахунки за світло: Як уряд змінює правила гри

вівторок, 23 червень 2026, 11:58

В Україні запроваджують довгострокові контракти на ринку електроенергії. Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко, передають Патріоти України. Новація поширюється виключно на комерційних учасників ринку. Очікується, що запровадження нового ...