37-річна жінка з міста Цзіліня, що в Китаї прославилась в мережі після того, як розповіла, що не змивала макіяж належним чином понад два десятиліття. В підсумку це викликало сильний висип на її обличчі. Про це сьогодні, 9 липня, повідомило медіа Oddity Central, передають Патріоти України.
Китаянка, на імʼя Гао розповіла, що в ранньому підлітковому віці захопилася маминою помадою і почала користуватися косметикою, коли їй було 15 років. Однак вона вважала зняття макіяжу «занадто клопітким». Дівчина керувалась принципом: «Навіщо турбуватися про зняття макіяжу, якщо ти збираєшся нанести його знову наступного дня?». Вона лише споліскувала обличчя водою перед сном, а наступного дня наносила більше макіяжу.
Попри те, що Гао завжди мала проблемну шкіру та акне, вона була впевнена, що її шкіра була у відносно хорошому стані поки не зʼявилась серйозна алергічна реакція, яка спричинила набряк і деформацію обличчя. Врешті її обличчя стало невпізнанним.
Проте замість того, щоб звернутися до дерматолога, Гао пішла до клініки медичної естетики. Там їй зробили ін'єкцію «підсилювача шкіри», яка лише погіршила ситуацію, і додала її шкірі фіолетового відтінку. «Свербіж нестерпний. Я щодня ховаюся вдома. Все моє обличчя зморшкувате і огидне. Я не наважуюся вийти на вулицю, зустрітися з людьми чи завести друзів», — цитує медіа Гао.
Слово «плесо» часто можна зустріти в українських піснях і художній літературі, однак у повсякденному мовленні воно використовується значно рідше, передають Патріоти України. Насправді «плесо» означає широку, відносно глибоку та спокійну ділянку річки а...
Європейська комісія заявляє, що надання Сербією громадянства громадянам Росії, зокрема тим, хто перебуває під санкціями ЄС, може створювати потенційні ризики для безпеки Євросоюзу. На цьому наголосив речник Європейської комісії з питань розширення Гійо...