37-річна жінка з міста Цзіліня, що в Китаї прославилась в мережі після того, як розповіла, що не змивала макіяж належним чином понад два десятиліття. В підсумку це викликало сильний висип на її обличчі. Про це сьогодні, 9 липня, повідомило медіа Oddity Central, передають Патріоти України.
Китаянка, на імʼя Гао розповіла, що в ранньому підлітковому віці захопилася маминою помадою і почала користуватися косметикою, коли їй було 15 років. Однак вона вважала зняття макіяжу «занадто клопітким». Дівчина керувалась принципом: «Навіщо турбуватися про зняття макіяжу, якщо ти збираєшся нанести його знову наступного дня?». Вона лише споліскувала обличчя водою перед сном, а наступного дня наносила більше макіяжу.
Попри те, що Гао завжди мала проблемну шкіру та акне, вона була впевнена, що її шкіра була у відносно хорошому стані поки не зʼявилась серйозна алергічна реакція, яка спричинила набряк і деформацію обличчя. Врешті її обличчя стало невпізнанним.
Проте замість того, щоб звернутися до дерматолога, Гао пішла до клініки медичної естетики. Там їй зробили ін'єкцію «підсилювача шкіри», яка лише погіршила ситуацію, і додала її шкірі фіолетового відтінку. «Свербіж нестерпний. Я щодня ховаюся вдома. Все моє обличчя зморшкувате і огидне. Я не наважуюся вийти на вулицю, зустрітися з людьми чи завести друзів», — цитує медіа Гао.
Кількість запитів про те, як злити пальне з бака, у російському сегменті інтернету зросла більш як у 10 разів за останні три місяці. Про це свідчить інформація російського видання "Верстка", що позиціонує себе як незалежне, передають Патріоти України. ...
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...