Вчені заявили, що жінки більше захищені від COVID-19 і пояснили "феномен"

Жінки можуть бути більше захищені від COVID-19, ніж чоловіки, бо частіше дотримуються правил соціального дистанціювання. Про це свідчать результати опитування, яке провели вчені з італійського Університету Бокконі, передають Патріоти України.

Опитування проводили у кілька етапів серед 22 тис. жителів Австралії, Австрії, Франції, Німеччини, Італії, Нової Зеландії, Великої Британії та США. З'ясувалось, що 59% респондентів жіночої статі вважають коронавірус серйозною загрозою здоров’ю людини.

Водночас серед чоловіків з цим твердженням погодились близько 49%. Жінки також більше підтримують державну політику про соціальне дистанціювання й правила поведінки під час карантину в громадських місцях.

Найбільші відмінності між чоловіками і жінками пов’язані з поведінкою, яка перш за все служить захисту інших, наприклад, кашляти у лікоть, — заявили автори роботи. Вчені також виявили, що відмінності у поведінці чоловіків і жінок під час пандемії були менш помітні серед подружніх пар, а також серед тих, хто безпосередньо постраждав від нового вірусу.

Українці можуть назавжди втратити землю: Ось хто ризикує залишитися без ділянки

субота, 27 червень 2026, 13:12

Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...

Пенсіонери можуть отримувати більше грошей: Осьхто має право на додаткові виплати

субота, 27 червень 2026, 12:58

У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...