Вчені заявили, що жінки більше захищені від COVID-19 і пояснили "феномен"

Жінки можуть бути більше захищені від COVID-19, ніж чоловіки, бо частіше дотримуються правил соціального дистанціювання. Про це свідчать результати опитування, яке провели вчені з італійського Університету Бокконі, передають Патріоти України.

Опитування проводили у кілька етапів серед 22 тис. жителів Австралії, Австрії, Франції, Німеччини, Італії, Нової Зеландії, Великої Британії та США. З'ясувалось, що 59% респондентів жіночої статі вважають коронавірус серйозною загрозою здоров’ю людини.

Водночас серед чоловіків з цим твердженням погодились близько 49%. Жінки також більше підтримують державну політику про соціальне дистанціювання й правила поведінки під час карантину в громадських місцях.

Найбільші відмінності між чоловіками і жінками пов’язані з поведінкою, яка перш за все служить захисту інших, наприклад, кашляти у лікоть, — заявили автори роботи. Вчені також виявили, що відмінності у поведінці чоловіків і жінок під час пандемії були менш помітні серед подружніх пар, а також серед тих, хто безпосередньо постраждав від нового вірусу.

Забути про дешевий вітчизняний продукт: Українським фермерам стає невигідним вирощування цукрових буряків

субота, 28 листопад 2020, 10:05

Зміна клімату в Україні на більш посушливий змушує аграріїв переглядати перелік культур для вирощування. Зачепило це і цукрову галузь. «Минулого року посіяли 16 га буряка, а зібрали порядку 1,5 тисяч тонн у фізичній вазі. Цього року 23 га, а зібрали у...

Додаємо по тисячі в день: В Україні знов добовий антирекорд захворюваності на COVID-19

субота, 28 листопад 2020, 9:10

В Україні за останню добу зафіксовано 16 294 нових випадки коронавірусної інфекції, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Це новий рекорд по захворюваності COVID-19, зазначають Патріоти України. За даними міністра, станом на 28 листопада ...