Жінки можуть бути більше захищені від COVID-19, ніж чоловіки, бо частіше дотримуються правил соціального дистанціювання. Про це свідчать результати опитування, яке провели вчені з італійського Університету Бокконі, передають Патріоти України.
Опитування проводили у кілька етапів серед 22 тис. жителів Австралії, Австрії, Франції, Німеччини, Італії, Нової Зеландії, Великої Британії та США. З'ясувалось, що 59% респондентів жіночої статі вважають коронавірус серйозною загрозою здоров’ю людини.
Водночас серед чоловіків з цим твердженням погодились близько 49%. Жінки також більше підтримують державну політику про соціальне дистанціювання й правила поведінки під час карантину в громадських місцях.
Найбільші відмінності між чоловіками і жінками пов’язані з поведінкою, яка перш за все служить захисту інших, наприклад, кашляти у лікоть, — заявили автори роботи. Вчені також виявили, що відмінності у поведінці чоловіків і жінок під час пандемії були менш помітні серед подружніх пар, а також серед тих, хто безпосередньо постраждав від нового вірусу.
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...