Жінки можуть бути більше захищені від COVID-19, ніж чоловіки, бо частіше дотримуються правил соціального дистанціювання. Про це свідчать результати опитування, яке провели вчені з італійського Університету Бокконі, передають Патріоти України.
Опитування проводили у кілька етапів серед 22 тис. жителів Австралії, Австрії, Франції, Німеччини, Італії, Нової Зеландії, Великої Британії та США. З'ясувалось, що 59% респондентів жіночої статі вважають коронавірус серйозною загрозою здоров’ю людини.
Водночас серед чоловіків з цим твердженням погодились близько 49%. Жінки також більше підтримують державну політику про соціальне дистанціювання й правила поведінки під час карантину в громадських місцях.
Найбільші відмінності між чоловіками і жінками пов’язані з поведінкою, яка перш за все служить захисту інших, наприклад, кашляти у лікоть, — заявили автори роботи. Вчені також виявили, що відмінності у поведінці чоловіків і жінок під час пандемії були менш помітні серед подружніх пар, а також серед тих, хто безпосередньо постраждав від нового вірусу.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...