У словенському Лашко відбувся чемпіонат Європи зі стрільби з лука у приміщенні. Жіноча збірна України здобула медалі найвищого ґатунку, зазначають Патріоти України.
Жіноча збірна України виступала у складі Вероніки Марченко, Анастасії Павлової та Поліни Родіонової. Дівчата у яскравому стилі вибороли звання чемпіонок Європи, пише 24 канал.
У фіналі українки "всуху" здолали лучниць із Туреччини з рахунком 6:0. Третю позицію посіли росіянки.
Це не перша нагорода для України у Словенії. Жіноча збірна U-21 теж здобула "золото", а чоловіча команда U-21 стала третьою. Обидві українські збірні змагались проти суперників із Італії.
Відео повного виступу командних змагань
Відзначимо, що українки можуть привести додому ще дві нагороди. Вероніка Марченко, учасниць Олімпіади-2020, буде боротись за "бронзу" чемпіонату Європи, а до юніорського фіналу пробилась Дзвенислава Черник.
На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...