У словенському Лашко відбувся чемпіонат Європи зі стрільби з лука у приміщенні. Жіноча збірна України здобула медалі найвищого ґатунку, зазначають Патріоти України.
Жіноча збірна України виступала у складі Вероніки Марченко, Анастасії Павлової та Поліни Родіонової. Дівчата у яскравому стилі вибороли звання чемпіонок Європи, пише 24 канал.
У фіналі українки "всуху" здолали лучниць із Туреччини з рахунком 6:0. Третю позицію посіли росіянки.
Це не перша нагорода для України у Словенії. Жіноча збірна U-21 теж здобула "золото", а чоловіча команда U-21 стала третьою. Обидві українські збірні змагались проти суперників із Італії.
Відео повного виступу командних змагань
Відзначимо, що українки можуть привести додому ще дві нагороди. Вероніка Марченко, учасниць Олімпіади-2020, буде боротись за "бронзу" чемпіонату Європи, а до юніорського фіналу пробилась Дзвенислава Черник.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...