У словенському Лашко відбувся чемпіонат Європи зі стрільби з лука у приміщенні. Жіноча збірна України здобула медалі найвищого ґатунку, зазначають Патріоти України.
Жіноча збірна України виступала у складі Вероніки Марченко, Анастасії Павлової та Поліни Родіонової. Дівчата у яскравому стилі вибороли звання чемпіонок Європи, пише 24 канал.
У фіналі українки "всуху" здолали лучниць із Туреччини з рахунком 6:0. Третю позицію посіли росіянки.
Це не перша нагорода для України у Словенії. Жіноча збірна U-21 теж здобула "золото", а чоловіча команда U-21 стала третьою. Обидві українські збірні змагались проти суперників із Італії.
Відео повного виступу командних змагань
Відзначимо, що українки можуть привести додому ще дві нагороди. Вероніка Марченко, учасниць Олімпіади-2020, буде боротись за "бронзу" чемпіонату Європи, а до юніорського фіналу пробилась Дзвенислава Черник.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...