У словенському Лашко відбувся чемпіонат Європи зі стрільби з лука у приміщенні. Жіноча збірна України здобула медалі найвищого ґатунку, зазначають Патріоти України.
Жіноча збірна України виступала у складі Вероніки Марченко, Анастасії Павлової та Поліни Родіонової. Дівчата у яскравому стилі вибороли звання чемпіонок Європи, пише 24 канал.
У фіналі українки "всуху" здолали лучниць із Туреччини з рахунком 6:0. Третю позицію посіли росіянки.
Це не перша нагорода для України у Словенії. Жіноча збірна U-21 теж здобула "золото", а чоловіча команда U-21 стала третьою. Обидві українські збірні змагались проти суперників із Італії.
Відео повного виступу командних змагань
Відзначимо, що українки можуть привести додому ще дві нагороди. Вероніка Марченко, учасниць Олімпіади-2020, буде боротись за "бронзу" чемпіонату Європи, а до юніорського фіналу пробилась Дзвенислава Черник.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...