"Жіночої форми від ЗСУ немає": Бойова медикиня пояснила, у чому ходять жінки-військові і що їх хвилює набагато більше, ніж форма

Сьогодні жіночу форму військовослужбовицям надсилають волонтери, очікувати на неї від держави можна не раніше, ніж через п’ять років, - про це в інтервʼю NV розповіла сержантка ЗСУ та бойова медикиня Аліна Сарнацька, передають Патріоти України.

Міністерство оборони України забезпечить формою жінок-військових не раніше, ніж через пʼять років, стверджує Аліна Сарнацька, сержантка ЗСУ та медикиня.

"Жіночої форми від ЗСУ немає, — запевняє військовослужбовиця. — І якщо люди запитують, коли вона буде, то це люди, які не служили в армії. Вона буде років через п’ять — і це мінімальний термін, я вам гарантую".

Втім, сьогодні є волонтерські організації, які надсилають на фронт жіночу форму, уточнює Сарнацька: це "Землячки", "Український жіночий фонд", "Arm Women Now" тощо. "Вона дуже якісна, класна, — додає співрозмовниця NV. — Я користувалася й дуже їм вдячна".

Водночас вона зазначає, що може ходити і в чоловічій військовій формі. "Чого я не можу, так це коли мене не прикриває артилерія або коли немає чим доїхати, чим стріляти, бо тоді я помру, — наголошує медикиня. — І якщо я буду мертва, але в жіночій формі, то не думаю, що це буде важливо".

Сарнацька підкреслює, що не вважає питання наявності жіночої форми ключовим, бо є важливіші моменти. "Жінки в армії є, отже має бути й форма, — резюмує вона. — Я просто хочу сказати, що всі ми — і чоловіки, і жінки — потребуємо в першу чергу зброї. А ще машин, дронів, такмеду та рацій"

Чемпіон світу зізнався, кого вважає одним із найсильніших українських боксерів ХХI століття

п’ятниця, 19 квітень 2024, 23:29

Чемпіон світу у першій напівсередній вазі за версією WBF Арам Фаніян (24−2, 6 КО) поділився очікуваннями від поєдинку майбутнього бою українця Сергія Дерев’янченка (14−5, 10 КО) з Воном Александром (18−10−1, 11 KO), передають Патріоти України. «Вважаю ...

"Ти шо - москаль?": Кікбоксер із РФ епічно поскаржився на українців та латишів

п’ятниця, 19 квітень 2024, 23:16

Він поскаржився на те, що у Харкові, де він жив на початку повномасштабного вторгнення армії агресорів в Україну, його ображали через мову. "Нам із дружиною було важко в Європі, де сильна русофобія, там про росіян говорять або погано, або ніяк. Усіх зм...