Жорстоке катування дитини в Черкасах: Як виглядає будинок, де живе бабуся хлопчика (фото)

У Черкасах лікарі досі борються за життя 6-річного Андрія, якого зі страшними травмами привезли до лікарні. Будинок, у якому знущалися з дитини, розташований у центрі Черкас і має не дуже привабливий вигляд – безлад, тріщини й купа собак. Відповідні фото опублікувало видання Телеграф, передають Патріоти України.

За попередньою інформацією, в цьому будинку дитину гризли собаки і катували люди. Триває слідство. За інформацією журналістів, будинок виділяється серед інших, адже має не дуже привабливий вигляд. Всюди тріщини та безлад. Собаки живуть разом із людьми, для них немає окремих вольєрів на подвір'ї. Дім потребує капітального ремонту.

За словами сусідів, господарі завжди тримали багато собак різних розмірів. Суд ніби конфіскував тварин, але наразі біля подвір'я чути, що в будинку вони є. Сусіди кажуть, що маленьких собак там близько 15. Тривожаться через це і тому, що неподалік є парк відпочинку, де завжди багато дітей.

Нагадаємо, що бабуся Андрія сказала в лікарні, що онук упав із купи цегли. Однак лікар не повірив, адже на тілі дитини були жахливі травми. За словами правоохоронців, ймовірно собаки живцем з'їдали дитину, доки та лежала непритомна. Зараз за життя Андрія борються лікарі.

Джерело: Телеграф

Хіти тижня. Парад запроданців: Хто з українських артистів виступить на російській "Пісні року"

субота, 27 листопад 2021, 15:00

Як свідчить анонс, у ньому візьмуть участь і українські артисти. Так, організатори називають майбутнє дійство «грандіозним» та «головним концертом країни». Заплановано його на 4 грудня. Для росіян співатимуть, у тім числі, Софія Ротару, Artik & Asti, А...

Як у фільмі жахів: У Дніпрі в парку комунальники знайшли людські кістки (фото)

субота, 27 листопад 2021, 14:44

У Дніпрі у парку 40-річчя визволення міста працівники КП "Благоустрій" знайшли людські кістки. Не виключено, що тут була чиясь могила. Про це свідчить той факт, що були знайдені також частини надгробка, а місцями виникали провалля у землі. Слід зазначи...