Журнал People назвав найсексуальнішого чоловіка 2023 року

Патрік Демпсі

Американський журнал People обрав найсексуальнішого чоловіка 2023 року. Їм став 57-річний актор та автогонщик Патрік Демпсі.

Знаменитість вже встиг прокоментував новий титул. За його словами, спочатку він був шокований, але згодом з гумором відреагував на свій новий статус.

"Я радий, що це відбувається зараз у моєму житті. Приємно мати визнання, і, безумовно, моє его потішене, але це дає мені можливість використовувати його для чогось позитивного", - сказав він.

Варто зауважити, що Патрік Демпсі - відомий американський актор. Найбільше він прославився завдяки головній ролі у серіалі Анатомія Грей.Найближчим часом також вийде фільм Феррарі Майкла Манна, де Демпсі зіграв роль гонщика П'єро Таруффі.

Щодо особистого життя, то він багато років одружений і з дружиною, 57-річною Джилліан виховує трьох дітей: 21-річну Таллулу та 16-річних синів-близнюки Дарбі та Саллівана.

Які країни НАТО готові закрити небо на заході України - список

понеділок, 27 травень 2024, 18:43

Деякі країни НАТО готові розширити підтримку Україні і почати збивати ракети та дрони безпосередньо на українській території. Про це повідомляє Bild. Згідно з даними джерел видання, за розширення допомоги виступають:. Проти розширення підтримки вступаю...

Компенсації за втрачене житло по програмі єВідновлення: Ось чому мешканці постраждалих регіонів залишаються без допомоги

понеділок, 27 травень 2024, 18:33

Люди з Херсонської, Донецької, Харківської та Запорізької областей не можуть отримати компенсації за втрачене житло через труднощі з фіксацією руйнувань у небезпечних зонах, де члени комісій ризикують життям. Незважаючи на успіх програми єВідновлення в...