Журналісти під Києвом виявили палац Ахметова (відео)

Земля маєтку знаходиться у власності компанії бізнесмена, хоча згідно з документами - це реабілітаційний оздоровчий комплекс.

Під Києвом триває будівництво будинку олігарха Рината Ахметова площею 12 тис. км², повідомляють Патріоти України.

За даними журналістів, площа будівлі займає приблизно 12 тисяч квадратних метрів. У власності олігарха маєток з 25 гектарами лісу і ландшафтним дизайном, штучними водоймами. Крім того, на території кілька гаражів, альтанок та мостів. У самому центрі знаходиться симетричний величезний палац. Маєток знаходиться в 35 кілометрах від столиці.

Будівництво будинку все ще триває. Журналісти повідомили, що земля маєтку знаходиться у власності компанії бізнесмена, хоча згідно з документами - це реабілітаційний оздоровчий комплекс.

Джерело: bihus.info

В "Укрзалізниці" відреагували на страйк співробітників у Кривому Розі

середа, 30 вересень 2020, 21:13

Ще 17 вересня представники профспілки локомотивного депо у відкритому зверненні заявили про порушення трудового законодавства щодо оплати праці, умов праці та пенсійного забезпечення. В «Укрзалізниці» ввечері 29 вересня відреагували на повідомлення про...

З архіву ПУ. "Чужий серед своїх": У мережу виклали цікаве фото із Сенцовим

середа, 30 вересень 2020, 21:00

Олег Сенцов стоїть у першому ряду в самому центрі, націливши погляд у далечінь. У мережі розгорівся ажіотаж навколо знімка з екс-в'язнем Кремля Олегом Сенцовим з гостями форуму YES, який пройшов в Києві. Журналіст Михайло Ткач опублікував в Facebook гр...