Житель Дніпра створив унікальний електробайк, який може проїхати на одному заряді 320 кілометрів (відео)

У Дніпрі місцевий житель Чен Кім сам розробив і створив економний електробайк, який на одному заряді може проїхати до 320 кілометрів. При цьому він розганяється до 105 км/год. Про це Чен Кім розповів у програмі "Джедаї" на каналі "2+2", передають Патріоти України.

Чоловік заявив, що хотів створити такий електробайк, який дозволить вільно пересуватися. На його розробку пішло 9 місяців. "Перше завдання, яке я поставив перед собою, можливість здійснювати на мотоциклі щоденні подорожі, не піклуючись про підзарядку і відстані. Це був шлях проб і помилок, але в результаті з'явилася дійсно унікальна двоколісна машина", - розповів він.

Маса електробайка становить 125 кілограмів - це дозволяє ним легко управляти. Також в ньому є круїз-контроль. Після того, як журналіст сів на мотоцикл, то відразу ж зазначив, що в ньому зручне сидіння.

Попри значний запас енергії, батарея вийшла досить компактною, яка помістилася під сидінням водієм. Над заднім колесом знаходиться система охолодження двигуна. Винахідник зазначив, що електробайк йому обійшовся в близько 5 тисяч доларів. Але він повинен швидко окупитися через майже безплатних поїздок. Дорога в 300 км обійдеться менше ніж у 20 гривень.

За сотні доларів: В реанімаціях Одеси продають місця хворим пацієнтам (скріншот)

неділя, 24 жовтень 2021, 14:58

Ситуація в реанімаціях Одеси, де приймають хворих на коронавірус, вже тривалий час критична. Для хворих не вистачає кисню, а для пацієнтів з не COVID-19 – місць. Місцеві медіа повідомляють, що важким хворим на інфекцію пропонують заплатити значну суму ...

Державний "Ощадбанк" зняв рекламне відео із піснею... Кіпєлова, який любить Путіна і гастролює Кримом

неділя, 24 жовтень 2021, 14:45

У тіктоці "Ощадбанку" опублікували відео на пісню "Я свободен" російського гурту "Арія". Артисти гастролювали окупованим Кримом, а екссоліст Валерій Кіпєлов підтримав окупацію Криму, повідомляють Патріоти України. . У тікток-профілі "Ощадбанку" цього ...