
У Дніпрі місцевий житель Чен Кім сам розробив і створив економний електробайк, який на одному заряді може проїхати до 320 кілометрів. При цьому він розганяється до 105 км/год. Про це Чен Кім розповів у програмі "Джедаї" на каналі "2+2", передають Патріоти України.
Чоловік заявив, що хотів створити такий електробайк, який дозволить вільно пересуватися. На його розробку пішло 9 місяців. "Перше завдання, яке я поставив перед собою, можливість здійснювати на мотоциклі щоденні подорожі, не піклуючись про підзарядку і відстані. Це був шлях проб і помилок, але в результаті з'явилася дійсно унікальна двоколісна машина", - розповів він.
Маса електробайка становить 125 кілограмів - це дозволяє ним легко управляти. Також в ньому є круїз-контроль. Після того, як журналіст сів на мотоцикл, то відразу ж зазначив, що в ньому зручне сидіння.
Попри значний запас енергії, батарея вийшла досить компактною, яка помістилася під сидінням водієм. Над заднім колесом знаходиться система охолодження двигуна. Винахідник зазначив, що електробайк йому обійшовся в близько 5 тисяч доларів. Але він повинен швидко окупитися через майже безплатних поїздок. Дорога в 300 км обійдеться менше ніж у 20 гривень.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...