Житель Курська розчленував "подругу", намацавши у неї чоловічі органи

Чоловік був впевнений, що познайомився та зустрічається із жінкою.

"Ірина" виявилася чоловіком. Ілюстрація: соцмережі.

Житель Курська вбив і розчленував свою знайому Ірину, яка виявилася чоловіком-транссексуалом, передають Патріоти України.

Як повідомляє телеграм-канал "112", коханці познайомилися в соцмережі і чоловік був впевнений, що зустрічається з жінкою. Під час очної зустрічі в квартирі у Ірини після вживання алкогольних напоїв пара вирішила зайнятися коханням.
Однак спочатку чоловік був здивований тим, що дама дістала фалоімітатор, маючи намір застосувати в його відношенні, а потім він намацав у коханки ...чоловічі статеві органи.
Після цього чоловік задушив партнера, розрізав, нутрощі змив в унітаз, м'які тканини випарив в духовці і також змив в каналізацію, а скелет відвіз додому, де подрібнив і розкидав по сміттєвих контейнерах. Голову жертви підозрюваний засипав сіллю і сховав на балконі. В даний час чоловік затриманий і дає свідчення.

Рятували 4 бригади медиків: У Дніпро вертольотом доставили 2-річного хлопчика, який постраждав в свій день народження

субота, 19 вересень 2020, 22:02

Малюка після нападу сторожового собаки госпіталізували в тяжкому стані. В обласній клінічній дитячій лікарні в місті Дніпро лікарі всю ніч боролися за життя 2-річної дитини, яку у важкому стані в п'ятницю, 18 вересня, військовим вертольотом доставили з...

Масові протести на окупованих територіях: чи є підстави?

субота, 19 вересень 2020, 21:55

На жаль, відсутність чіткої інформаційної політики з боку відповідних міністерств не дозволяє говорити про збільшення відсотка населення, яке б прагнуло повернутися в Україну. Фактично ми залишили на поталу російським агресорам населення тимчасово окупов