Житель Курська розчленував "подругу", намацавши у неї чоловічі органи

Чоловік був впевнений, що познайомився та зустрічається із жінкою.

"Ірина" виявилася чоловіком. Ілюстрація: соцмережі.

Житель Курська вбив і розчленував свою знайому Ірину, яка виявилася чоловіком-транссексуалом, передають Патріоти України.

Як повідомляє телеграм-канал "112", коханці познайомилися в соцмережі і чоловік був впевнений, що зустрічається з жінкою. Під час очної зустрічі в квартирі у Ірини після вживання алкогольних напоїв пара вирішила зайнятися коханням.
Однак спочатку чоловік був здивований тим, що дама дістала фалоімітатор, маючи намір застосувати в його відношенні, а потім він намацав у коханки ...чоловічі статеві органи.
Після цього чоловік задушив партнера, розрізав, нутрощі змив в унітаз, м'які тканини випарив в духовці і також змив в каналізацію, а скелет відвіз додому, де подрібнив і розкидав по сміттєвих контейнерах. Голову жертви підозрюваний засипав сіллю і сховав на балконі. В даний час чоловік затриманий і дає свідчення.

Чергував в цей вечір: Подробиці про військового, який застрелився в будівлі ЦВК в Києві (фото)

вівторок, 21 січень 2020, 13:45

Загиблого співробітника УДО звали Ярослав Розумняк. Співробітникові Управління державної охорони, який був знайдений мертвим в будівлі Центральної виборчої комісії України, було всього 25 років. Про це повідомляється на Instagram-сторінці kiev.informat...

У Херсоні збираються судити кіборга-інваліда, який застрелив браконьєра

вівторок, 21 січень 2020, 13:30

Мова йде про вбивство при перевищенні необхідної оборони, а також перевищення методів затримання злочинців. 10 січня на території лісництва біля села Малі Копані Херсонської місцевий лісник – ветеран війни, тяжко поранений на злітній смузі ДАП, інвалід...