
23-річний житель Волинської області, який п'ять разів під час воєнного стану намагався перетнути кордон України, отримав штраф у розмірі 8500 грн. Про це йдеться у постанові Любомльського районного суду Волинської області, передають Патріоти України.
Житель Волині під час дії воєнного стану п'ять разів намагався незаконно виїхати з України. За це його судили у районному суді. На засідання чоловік не прийшов. Проте суд визнав його винним у спробі незаконного перетину кордону. 23-річний волинянин повинен сплатити штраф у розмірі 8500 грн. Також він повинен сплатити 536 грн судового збору.
На Полтавщині неповнолітнього визнано винним у підпалі автомобіля, який він здійснив за грошову винагороду після «замовлення», отриманого через Telegram. Інцидент стався наприкінці 2025 року в селі Божківське. За даними слідства, з підлітком у месендже...
Синоптики попереджають про зміну погодних умов в Україні: після періоду помірної літньої температури країну очікує помітне потепління, яке прийде вже наприкінці тижня, передають Патріоти України. За даними Українського гідрометеорологічного центру, най...