
У Києві ввечері, 24 листопада, почалась з'являтись електрика. Це викликало бурхливу реакцію у киян, жителі столиці з вікон почали вигукувати послання російському диктатору Путіну. Відео опублікували у соцмережах, передають Патріоти України.
У Києві через масовані російські обстріли тривалий час була відсутня електрика. Світло почало з'являтись лише ввечері. Жителі столиці бурхливо відреагували на це та передали "вітання" Путіну. На відео чути, як українці вигукують відому фразу харківських ультрас: "Путін - х*йло". Також кияни кричать: "Слава Україні".
Російські терористи від 10 жовтня масовано обстрілюють нашу енергетичну інфраструктуру. 23 листопада росіяни випустили по нашій державі 70 ракет, з яких 51 вдалось збити.
Проте ракети окупантів завдали значної шкоди нашій енергетичній системі. Без електрики залишились майже усі регіони. Ввечері 23 листопада області почали заживлювати до електромережі.
В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...
В Одесі пляж, на якому унаслідок атаки російського безпілотника загинула молода жінка та постраждав чоловік, не належить до офіційно дозволених зон відпочинку. Про це повідомив виконуючий обов'язки міського голови Одеси Ігор Коваль, передають Патріоти ...