
У Києві ввечері, 24 листопада, почалась з'являтись електрика. Це викликало бурхливу реакцію у киян, жителі столиці з вікон почали вигукувати послання російському диктатору Путіну. Відео опублікували у соцмережах, передають Патріоти України.
У Києві через масовані російські обстріли тривалий час була відсутня електрика. Світло почало з'являтись лише ввечері. Жителі столиці бурхливо відреагували на це та передали "вітання" Путіну. На відео чути, як українці вигукують відому фразу харківських ультрас: "Путін - х*йло". Також кияни кричать: "Слава Україні".
Російські терористи від 10 жовтня масовано обстрілюють нашу енергетичну інфраструктуру. 23 листопада росіяни випустили по нашій державі 70 ракет, з яких 51 вдалось збити.
Проте ракети окупантів завдали значної шкоди нашій енергетичній системі. Без електрики залишились майже усі регіони. Ввечері 23 листопада області почали заживлювати до електромережі.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...