Жителі Києва бурхливо відреагували на повернення електрики та передали "теплий привіт" Путіну (відео)

У Києві ввечері, 24 листопада, почалась з'являтись електрика. Це викликало бурхливу реакцію у киян, жителі столиці з вікон почали вигукувати послання російському диктатору Путіну. Відео опублікували у соцмережах, передають Патріоти України.

У Києві через масовані російські обстріли тривалий час була відсутня електрика. Світло почало з'являтись лише ввечері. Жителі столиці бурхливо відреагували на це та передали "вітання" Путіну. На відео чути, як українці вигукують відому фразу харківських ультрас: "Путін - х*йло". Також кияни кричать: "Слава Україні".

Ракетний обстріл України та блекаут

Російські терористи від 10 жовтня масовано обстрілюють нашу енергетичну інфраструктуру. 23 листопада росіяни випустили по нашій державі 70 ракет, з яких 51 вдалось збити.

Проте ракети окупантів завдали значної шкоди нашій енергетичній системі. Без електрики залишились майже усі регіони. Ввечері 23 листопада області почали заживлювати до електромережі.

Командир бригади, чиї бійці ремонтували його житло на Черкащині, залишається (h\\\без посади та на свободі

середа, 24 червень 2026, 10:56

Командир бригади, чиї бійці ремонтували його житло на Черкащині, залишається без посади та на свободі. За інформацією слідства, прокурори клопотали про відсторонення чоловіка від посади командира 43‐ї окремої артилерійської бригади ще на два місяці. А...

СБУ затримала агента фсб, який коригував удари рф по Одесі

середа, 24 червень 2026, 10:41

Контррозвідка Служби безпеки затримала агента фсб на Одещині. Ним виявився завербований ворогом колишній військовослужбовець ЗСУ, який у 2005 році звільнився зі служби та оселився у портовому місті. Після початку повномасштабної війни зловмисник вийшов...