
У Києві ввечері, 24 листопада, почалась з'являтись електрика. Це викликало бурхливу реакцію у киян, жителі столиці з вікон почали вигукувати послання російському диктатору Путіну. Відео опублікували у соцмережах, передають Патріоти України.
У Києві через масовані російські обстріли тривалий час була відсутня електрика. Світло почало з'являтись лише ввечері. Жителі столиці бурхливо відреагували на це та передали "вітання" Путіну. На відео чути, як українці вигукують відому фразу харківських ультрас: "Путін - х*йло". Також кияни кричать: "Слава Україні".
Російські терористи від 10 жовтня масовано обстрілюють нашу енергетичну інфраструктуру. 23 листопада росіяни випустили по нашій державі 70 ракет, з яких 51 вдалось збити.
Проте ракети окупантів завдали значної шкоди нашій енергетичній системі. Без електрики залишились майже усі регіони. Ввечері 23 листопада області почали заживлювати до електромережі.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...