Жителі ОРДЛО відмовляються від російської вакцини. Їм погрожують звільненнями

На окупованому Донбасі фіксуються перші випадки відмови від вакцинації від COVID російським препаратом "Супутник V". У зв'язку з цим людям погрожують звільненнями. Про це у Facebook повідомляє "Східна правозахисна група", передають Патріоти України.

Повідомляється, що на окупованій частині Луганської області в Красному Лучі, Антрациті та Лутугиному відмовляються від вакцинації медики, бойовики так званої "народної міліції" та ті, хто працює в окупаційних адміністраціях. Вже відомо про майже 30 відмов, але цифра постійно зростає.

Також повідомляється, що медикам зпорожують невиплатою премій і надбавок, бойовикам - звільненням або відправкою на передову, а "чиновникам" - звільненням і неоплатою лікарняних у разі захворювання на COVID-19.

В повітрі нестерпний запах пожежі: Київ та Вишгород задихаються від смогу, що відбувається в атмосфері Київщини (відео)

субота, 27 червень 2026, 19:29

У Києві та Вишгороді суттєво погіршується стан повітря. Містяни скаржаться, що у повітрі стоїть запах горілого і нічим дихати, особливо під вечір. Про це люди пишуть у соцмережах, передають Патріоти України. . Нині Київ перебуває на 68 місці у світово...

Last Dance - Умови відходу для легенди боксу: Усик збереже один чемпіонський титул і завершить кар'єру в США

субота, 27 червень 2026, 18:47

Тепер вже колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) може провести свої останні поєдинки у США. Про це в коментарі ESPN повідомив спортивний директор українця Сергій Лапін, передають Патріоти України. . За словами ...