
В окупованому Росією Криму у водопровід потрапили нечистоти з вигрібних ям, чиновники дали пояснення такій НП. Про це пише служба "Новини Криму", передають Патріоти України.
"У п'ятницю ввечері ми промили останні адреси. На жаль, періодично з труб водоводів стаються викиди (брудної води - ред.). Вранці промили фільтр, він був чистим, а до вечора знову підігнав потік брудної води. У стані промивки фільтрів ми будемо перебувати практично постійно. Це колосальний обсяг роботи, при цьому скидається вода, але таке у нас поки життя", - пояснив генеральний директор ГУП РК "Вода Криму" Володимир Баженов.
Така ситуація в адміністративному центрі окупованого Криму місті Сімферополі нібито склалася через самовільне будівництво житлових будівель прямо на водогоні. "Ділянка вулиці не каналізована... Її жителі порушили цілісність водогонів. З кранів йшла рідина з вигрібних ям. Таких ситуацій в нашій практиці не було, щоб засмоктувало нечистоти", - розповів Баженов.
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...
Харківський обласний ТЦК та СП повідомив, що в Харкові чоловік з ножем напав на військовослужбовців під час заходів з оповіщення військовозобов'язаних. Один військовий загинув, ще один зазнав поранень. Згодом це повідомлення видалили, передають Патріот...