Жителька Миколаївщини поскаржилася на пломбу у лічильнику, у відповідь водоканал оштрафував її на 15 тисяч

Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області зобов'язав місцевий водоканал списати з клієнтки 15 тис. грн, які їй донарахували за порушення, а також заплатити замість неї судовий збір. Суд зайняв бік клієнтки, яку оштрафували після скарги на лічильник, передають Патріоти України.

Як йдеться в матеріалах справи №484/1267/23, ще в січні жінка помітила, що пломбувальний матеріал на лічильнику води перегнив. Цього ж дня вона письмово повідомила водоканал та просила опломбувати лічильник.

"Однак водоканал цього ж дня склав акт № 1121, про порушення Правил користування системами комунального водопостачання та водовідведення у населених пунктах України. В акті зазначено про порушення нею п.2 розділу 4 Правил, а саме про порушення опломбування. На підставі зазначеного акта, їй було донараховано борг на суму 15 238 грн", – йдеться у матеріалах справи.

Тобто жінка поскаржилася, що її пломба перегнила, сама викликала комунальників, а вони замість заміни пломби виписали їй штираф. Жінка подала до суду на комунальне підприємство і вимагала списати всю суму боргу.

Суд ухвалив рішення зобов'язати "Первомайськводоканал" списати борг. "Визнати незаконним донарахування боргу, у сумі 15238 грн, відповідно до протоколу засідання комісії Комунального підприємства "Первомайськводоканал" з розгляду обставин порушення правил користування системами централізованого водопостачання та водовідведення, які були виявлені в ході перевірок", – йдеться у рішенні суду.

Охоронці... не охороняють?: Німецька поліція обстежила центр для біженців з України і зробила неприємне відкриття

вівторок, 5 грудень 2023, 11:44

Значна кількість охоронців у центрі для біженців з України у колишньому аеропорту «Тегель» не мають необхідної кваліфікації та не проходять перевірку. Такими є результати масштабної перевірки, проведеної берлінською поліцією. Про це пише видання Aussie...

"Жіночої форми від ЗСУ немає": Бойова медикиня пояснила, у чому ходять жінки-військові і що їх хвилює набагато більше, ніж форма

вівторок, 5 грудень 2023, 10:44

Сьогодні жіночу форму військовослужбовицям надсилають волонтери, очікувати на неї від держави можна не раніше, ніж через п’ять років, - про це в інтервʼю NV розповіла сержантка ЗСУ та бойова медикиня Аліна Сарнацька, передають Патріоти України. Міністе...