
Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області зобов'язав місцевий водоканал списати з клієнтки 15 тис. грн, які їй донарахували за порушення, а також заплатити замість неї судовий збір. Суд зайняв бік клієнтки, яку оштрафували після скарги на лічильник, передають Патріоти України.
Як йдеться в матеріалах справи №484/1267/23, ще в січні жінка помітила, що пломбувальний матеріал на лічильнику води перегнив. Цього ж дня вона письмово повідомила водоканал та просила опломбувати лічильник.
"Однак водоканал цього ж дня склав акт № 1121, про порушення Правил користування системами комунального водопостачання та водовідведення у населених пунктах України. В акті зазначено про порушення нею п.2 розділу 4 Правил, а саме про порушення опломбування. На підставі зазначеного акта, їй було донараховано борг на суму 15 238 грн", – йдеться у матеріалах справи.
Тобто жінка поскаржилася, що її пломба перегнила, сама викликала комунальників, а вони замість заміни пломби виписали їй штираф. Жінка подала до суду на комунальне підприємство і вимагала списати всю суму боргу.
Суд ухвалив рішення зобов'язати "Первомайськводоканал" списати борг. "Визнати незаконним донарахування боргу, у сумі 15238 грн, відповідно до протоколу засідання комісії Комунального підприємства "Первомайськводоканал" з розгляду обставин порушення правил користування системами централізованого водопостачання та водовідведення, які були виявлені в ході перевірок", – йдеться у рішенні суду.
В Іспанії під час розкопок стародавнього поселення Касас-дель-Туруньюело, однієї з головних пам’яток тартеської цивілізації, археологи виявили унікальну бронзову церемоніальну колісницю, що датується V століттям до нашої ери. Як пише heritagedaily.com,...
На грецькому острові Сірос відкрили набір волонтерів, які готові присвятити місяць догляду за безпритульними котами. За свою допомогу учасники отримають безкоштовне житло, сніданки та повністю оплачені комунальні послуги, передають Патріоти України. Пр...