Життя як один довгий матч... Батько одноклубника Зінченка помер через кілька хвилин як побачив перший гол свого сина в Лізі чемпіонів

Натан Аке

Нідерландський захисник «Манчестер Сіті» Натан Аке поніс непоправну втрату — помер його батько Мойзе. Про трагічну новину футболіст дізнався відразу після завершення матчу Ліги чемпіонів проти «Лейпцига» (6:3), в якому Натан забив свій дебютний гол у найпрестижнішому клубному турнірі Старого Світу, зазначають Патріоти України.

«Останні кілька тижнів були найскладнішими в моєму житті. Мій батько був дуже хворий, і жодне лікування не могло йому допомогти. У матчі з „Лейпцигом“ я забив свій перший гол у Лізі чемпіонів, і лише через кілька хвилин після цього батько спочив із миром. У цей момент поруч із ним були моя мама та брат. Я знаю, що ти завжди зі мною, ти завжди будеш у моєму серці і цей гол був для тебе, тато», — написав Аке на своїй сторінці в Instagram.

Відзначимо, що Натан є вихованцем футбольних академій «Фейєноорда» та «Челсі». Влітку 2020-го він став одноклубником Олександра Зінченка, перейшовши до «Манчестер Сіті» з «Уотфорда», з того часу провів за «городян» у всіх турнірах 16 матчів та забив 2 м'ячі.

З погляду зрозуміло, що він думає про тих нелюдів: Песик дивом вижив після удару по Дергачах під Харковом (фото)

п’ятниця, 26 квітень 2024, 23:52

“Після сьогоднішнього російського “прильоту” по місту Дергачі дивом вижив пес Річард. Авіабомба влучила зовсім поруч. Тваринка не хотіла ні їсти, ні пити. З одного його погляду стане зрозуміло, що він думає про тих нелюдів”, – написав Василенко. В очах...

Одна - колишня дружина, друга - нібито законна: Працівницю РАГСу звинувачують у фіктивному шлюбі зі зниклим безвісти бійцем, але є цікавий нюанс

п’ятниця, 26 квітень 2024, 23:30

Три тижні тому ТСН розповідала про одну з судових справ - дві жінки стверджують, що мають право на виплати бійця, який зник безвісти на Донеччині. Одна - колишня дружина, друга - нібито законна. Початок цієї історії такий - військовослужбовець зникає б...