Медична журналістка Дарина Даниленко опублікувала у мережі фото сітілайту і написала, що хоче, аби цей кринж зняли негайно. «Терміново, бо якщо цей меседж потрапить цільовій аудиторії, то її дії будуть прямопротилежними до того, що написано маленькими буквами», – написала Даниленко.
«П.С. Я просто не розумію, ну як в країні, де так багато болю, можна бути такими жорстокими один до одного», – додала посткриптум журналістка.
Журналістка Тетяна Галковська днями побачила подібні борди на вулиці Велика Васильківська. «Йду собі, насолоджуюсь весною і зеленню, розмірковую про щось і раптом: «Життя не має сенсу». Від подиву ледь не впала і навіть сфотографувати не встигла, бо картинка змінилась на якесь, на вигляд, смачне морозиво», – пише журналістка.
Вона почекала, поки реклама зміниться, але, за її словами, були вже інші слогани: «Буде лише гірше» та «З депресії не вийти». Галковська пригадала гучну історію, яка колись була у Києві з написом в метро «Виходу немає», психологи тоді казали, що вона може бути останньою краплею для самогубців, підштовхне кинутися на рейки. «Тоді якраз хлопець ледь не вчинив самогубство через невдале кохання. А зараз, здається, невдале кохання то найменша біда сьогодні», – додала журналістка.
Галковська пише: дізналася про те, що плакати розміщені Всеукраїнським кол-центром безкоштовної психологічної підтримки військових та цивільних. «Ідея, звичайно, гарна. Але ж в такій справі важливо не тільки привернути увагу, але й не нашкодити», – вважає журналістка.
На фото, зробленому Галковською, борд стоїть на узбіччі і розгорнутий так, щоб було видно водіям машин, що їдуть вздовж вулиці. «Що людина побачить, пролітаючи на швидкості повз такий плакат? Що життя не має сенсу. Вона навіть номер телефону служби не встигне записати. Я, наприклад, плакат саме з цим написом знайшла на іншому борді, трохи далі по вулиці, і лише здалеку ледь встигла засняти, бо час показу декілька секунд. Ось так їде людина у смутку, проблем вище голови, а тут опа – і відповідь на всі питання», – пише журналістка. Галковська зауважила, що вона не психолог, і можливо, це якісь новітні технології, які припускають, що людину треба спочатку збити з ніг. «Може пояснить хтось з експертів?», – звернулася до своєї аудиторії журналістка.
Наталія Ніколаєва, лікарка та авторка книг про психосоматику, запропонувала своїм підписникам зробити експеримент і написати, що вони відчувають, коли бачуть такі борди у місті: «Що ви бачите на цих картинках? Ні, не треба за якихось інших людей вигадувати, що вони відчуватимуть. Пишіть лише за себе – своє особисте перше враження. Уточню – саме емоції мене цікавлять, а не ставлення до ідеї, маркетингу, автора та виконувача цієї реклами. Тут можете виказувати будь-яку свою думку».
Волонтер із Японії Фумінорі Цучіко, який щодня безкоштовно годує сотні харків'ян, заявив, що ризикує втратити можливість законного перебування на території України. За його словами, все через те, що він не може потрапити на прийом до територіального ор...
У Вінницькій області під час конфлікту між чоловіками сталося вбивство. За вчинений злочин чоловікові загрожує до 12 років за ґратами. Про це повідомили у поліції регіону, передають Патріоти України. "Під час конфлікту 28-річний зловмисник завдав потер...