Життя не закінчується: Як скалічені ветерани АТО знаходять способи надихатися на щастя

Ветерани АТО з ампутацією Дмитро Котов і Сергій Храпко стрибнули з парашутом. Про це повідомляють в групі фонду "Повернись живим" в Facebook, зазначають Патріоти України.

Українські воїни подолали чотири тисячі метрів від неба до землі. За словами волонтерів, цеприклад надлюдської мужності і сили.

Сергій Храпко воював у 30-й ОМБр. У 2015 році він потрапив під мінометний обстріл на Світлодарській дузі, коли разом з побратимом рятував пораненого. Сергій втратив руку і ногу, пережив близько 20 операцій, згодом став на протез і продовжує жити активним життям: займається спортом, бере участь в "Іграх нескорених", допомагає дружині по господарству і виховує дітей.

Дмитро Котов пішов на війну у складі 25-го батальйону "Київська Русь" 54-й ОМБр. У 2016 році в районі Світлодарської дуги він підірвався на ворожій міні, в результаті чого втратив обидві ноги. Чоловік пройшов реабілітацію, навчився ходити на протезах і двічі брав участь в марафонах морської піхоти США. Цього року Дмитро вже вдруге зібрав товаришів, разом з якими підкорив гору Говерлу. Для нього цей стрибок з парашутом вже другий.

"Ветерани на власному прикладі показують: життя після війни існує. А ми - не перестаємо пишатися ними і підтримувати тих, хто до сих пір захищає нас на передовій", - прокоментували волонтери.

Для кого полуниця може бути небезпечною

вівторок, 26 травень 2020, 23:43

Мало хто знає, але деяким людям, які страждають від гіпертонії, не варто вводити в раціон полуницю. Полуниця — один з багатьох сезонних продуктів, який неодмінно варто ввести в свій раціон майже кожному. На сьогоднішній день існує кілька тисяч сортів п...

Перевірте свої руки: Вчені вивели закономірність між довжиною безіменного пальця і рівнем смертності від COVID-19

вівторок, 26 травень 2020, 22:59

Вчені з Університету Суонсі вивчили дані 200 тисяч чоловіків в 41 країні. Чоловіки, у яких безіменний палець довший вказівного, частіше переносять COVID-19 в легкій формі, а також менше ризикують померти від нього, повідомляють Патріоти України. Як пов...